Back bite türkçesi Back bite nedir

  • İftira etmek.

Back bite ingilizcede ne demek, Back bite nerede nasıl kullanılır?

Back : Arka. Önce. Arkasını imzalamak. Geçmişe. Geri. Vazgeçmek. Gövdenin, ense ile kuyruksokumu arasındaki ve ayrıca cimnastikte bir devinim grubunun alanı olan bölümü. Arkaya. Bir takımda savunma katını oluşturan ve kalecinin önünde yer alan oyunculardan her biri. Futbol, gitar, jimnastik, madencilik alanlarında kullanılır.

Bite : Lokma. Acıtmak. Kavramak. Zokayı yutmak. Sızlamak. Isırmak. Oltaya gelmek. (böcek) sokmak. Aşındırmak. Dişlemek.

Back biter : İftiracı. Dedikoducu.

Back action : Aksi tesir. Ters etki.

Back alley abortion : Arka sokak kürtajı. Özel bir evde veya derme çatma bir klinikte yetkisiz bir kimse tarafından gerçekleştirilen kürtaj (özellikle kürtajın abd'de yasallaştırılmasından önce). Yasadışı kürtaj. Yasadışı ve sağlıksız koşullarda yapılan kürtaj.

Back and belly : Giyim ve besin. Giyecek ve gıda.

İngilizce Back bite Türkçe anlamı, Back bite eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Back bite ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Backbites : Arkasından çekiştirmek veya kötülemek. Çekiştirmek. Arkasından dedikodusunu yapmak. Gıybet etmek. Kötülemek. Şikayet edip durmak. Arkasından konuşmak. Yokken kötülemek. Yermek.

 

Bespatter : Leke sürmek. Çamurlamak. Çamur atmak. Kirletmek. Çamur sıçratmak. Lekelemek.

Backbite : Kötülemek. Gıybet etmek. Yermek. Arkasından dedikodusunu yapmak. Yokken kötülemek. Arkasından konuşmak. Arkasından çekiştirmek veya kötülemek. Çekiştirmek. Şikayet edip durmak.

Backbit : Yokken kötülemek. Arkasından çekiştirmek veya kötülemek. Çekiştirmek. Yermek. Gıybet etmek. Arkasından konuşmak. Hor görülen. Şikayet edip durmak. Küçümsenen.

Besmirching : Leke sürmek. Alnına leke çalmak. Alnına leke sürmek. İftira atmak. Karalamak. Pisletmek. Lekelemek. Kirletmek.

Aspersed : İftira atmak. Alnına leke sürmek. Lekelemek. Çamur atmak. Serpmek. Alnına leke çalmak.

Bespattered : Çamurlamak. Çamur sıçratmak. Kirletmek. Lekelemek. Çamur atmak. Leke sürmek.

Besmirch : Karalamak. Leke sürmek. Lekelemek. Alnına leke çalmak. Kirletmek. Alnına leke sürmek. İftira atmak. Pisletmek.

Backbitten : Çekiştirmek. Yokken kötülemek. Arkasından dedikodusunu yapmak. Şikayet edip durmak. Arkasından çekiştirmek veya kötülemek. Yermek. Arkasından konuşmak. Gıybet etmek. Kötülemek.

Asperse : Serpmek. Çamur atmak. Alnına leke sürmek. İftira atmak. Lekelemek. Alnına leke çalmak.

Back bite synonyms : besmirches, bespattering, asperses, be defamatory of somebody, aspersing.