Ambustion türkçesi Ambustion nedir

Ambustion ingilizcede ne demek, Ambustion nerede nasıl kullanılır?

Ambuscade : Tuzak. Pusuya düşürmek. Pusu kurmak. Pusu yeri. Tuzağa düşürmek. Tuzak kurmak. Pusu. Pusuya yerleştirmek. Pusuya yatmak. Pusuda beklemek.

Ambuscaded : Pusu kurmak. Tuzak. Pusuya yerleştirmek. Pusuya yatmak. Tuzağa düşürmek. Pusu yeri. Pusuya düşürmek. Tuzak kurmak. Pusu. Pusuda beklemek.

Ambuscader : Tuzak kuran. Pusu kuran. Baskın yapmak için saklanıp bekleyen kimse. Saldırgan kişi.

Ambuscades : Pusuya yatmak. Pusuya düşürmek. Tuzağa düşürmek. Tuzak. Pusu kurmak. Pusu yeri. Pusu. Tuzak kurmak. Pusuda beklemek. Pusuya yerleştirmek.

Ambuscading : Tuzak kurmak. Pusuda beklemek. Pusuya düşürmek. Pusu. Tuzak. Pusuya yatmak. Pusu yeri. Pusuya yerleştirmek. Tuzağa düşürmek. Pusu kurmak.

Ambusher : Pusucu. Tuzak kuran.

Lay an ambush : Tuzağa düşürmek. Tongaya düşürmek. Pusuya düşürmek. Pusu kurmak.

Ambushers : Tuzak kuran. Pusucu.

Ambushes : Tuzak. Pusuya yerleştirmek. Pusuya düşürmek. Pusu. Pusuda beklemek. Tuzak kurmak. Pusuya yatmak. Pusu kurmak.

Ambushing : Pusuya düşürmek. Pusuya yatmak. Pusu kurmak. Pusuda beklemek. Tuzak. Pusuya yerleştirmek. Tuzak kurmak. Pusu.

İngilizce Ambustion Türkçe anlamı, Ambustion eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Ambustion ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Oxidation : Yükseltgeme. Oksitlenme. Paslanma. Enerji maydana getiren bir kimyasal olay veya genel olarak bir kimyasal maddenin oksijenle birleşmesi. bir bileşik atom veya iyondan elektron kaybı, oksidasyon, oksitlenme. Bir öğe ya da yükünün elektron vererek daha yüksek değerliğe çıkması. örn. cu=cu++ + e. Kimyasal bir olay sırasında bir maddenin bileşimindeki hidrojen miktarının azaltılması veya oksijen miktarının artırılması, bir atom veya iyonun bir elektron vermesi, oksidasyon. aynı zamanda ilaçların biyotranformasyonunda oluşan olaylardan biridir. Biyoloji, kimya, veterinerlik alanlarında kullanılır. Oksidasyon. Redoks tepkimelerinde yükseltgenme veya elektron kaybetme olayı. hayvan beslemede yemlik yağların bozulması veya acılaşması olarak tanımlanan, bu yağların tüketilmesi durumunda diğer besinlerin sindiriminin azalmasına, oksidasyonun derecesine göre zehirlenmeye neden olabilen bozulma. Soğukkanlılık.

Blighted : Kötü izlenim bırakmak. Suya düşürmek. Çürütülmüş (bitki). Kırmak (umut). Boşa çıkarmak. Çürümüş (bitki).

Emulation : Özenme. Benzemeye çalışma. Belli bir bilgisayar için yazılmış izlencelerle başka bir bilgisayarı kullanma olanağı sağlayan teknik. bir bilgisayar dizgesinin, sanki başka bir bilgisayar dizgesine öykünerek, onun için hazırlanmış veri ve izlencelerle, değişik sürede de olsa, özdeş sonuçlar vermesini sağlayan teknik. bk. benzetim. Emülasyon. Rekabet. Öykünme. Yarışma. Öykünüm. Öykülenme. Benzeme.

Oxidization : Oksitleme. Oksitlenme. Oksidasyon.

 

Turned on : Cezbedilen. İlgilenen. Açılan. Çekici gelen. Yakılan. Deli olan. Aktif hale getirilen (bir uygulamanın, bir lambanın, vb.). Çalıştırılan. Harekete hazır hale getirilen.

Aspiration : İştiyak. İstek. Tutku. Özlem. Aspirasyon. Havalandırma. Büyük amaç (uzun zamandır güdülen). Soluklu okuma. Emme. Arzu.

Deflagration : Birden ateş alma. Alev alma. Ani yanma. Parlama. Yanma dalga hareketi. Birden tutuşma. Yavaş yanarak patlama. Birden yanma. Patlama. Tutuşma.

Oxidisation : Oksitlenme. Oksidasyon. Oksitleme.

Dream : Hülyaya dalmak. Rüyasında görmek. Düş. Hayal. Rüya görmek. Hayal görmek. Hayal etmek. Hayal kurmak. Düşlemek. Düş görmek.

Ustulate : Kararmış. Yanmış.

Ambustion synonyms : flaming, burning, burned, burnt, touching, scald, bunt, nationalism, flame, tanned, internal combustion, fire, elegiacal, desire, american dream, lighted, burn, scorched, pathetic, elegiac.

Ambustion zıt anlamlı kelimeler, Ambustion kelime anlamı

Ambitious : Tutkun. Arzulu. Büyük. Azimli. Haris. Hırslı. İstekli. Başarma isteği olan. Büyük bir amacın ürünü olan. İhtiraslı.

Unambitious : Girişken olmayan. Hırsı olmayan. Hırslı olmayan. Tutkulu olmayan.

Ambustion ingilizce tanımı, definition of Ambustion

Ambustion kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A burn or scald.