• The beatles.
  • 1960 ve 70'leri sallayan efsane ingiliz rock grubu.
  • 1960'ların ilk yıllarından 1970'lere kadar aktif olmuş britanyalı efsanevi rock and roll müzik grubu.
  • Britanyalı fab 4ün ilk hali (john lennon {1940-1980}, paul mccartney, george harrison {1943-2001} ve ringo star'dan oluşur).
 

Beatles ile ilgili cümleler

English: Can you remember the first time you heard the Beatles?
Turkish: The Beatles'ı ilk dinlediğin zamanı hatırlayabiliyor musun?

English: The Beatles consisted of four musicians.
Turkish: The Beatles, dört müzisyenden oluşmuştur.

English: What's your favorite Beatles song?
Turkish: Favori Beatles şarkın nedir?

English: The hair style of the Beatles created a sensation.
Turkish: Beatles'ın saç stili heyecan yarattı.

English: He can play all the songs of the Beatles on the piano.
Turkish: Piyanoda Beatles'ın tüm şarkılarını çalabilir.

Beatles ingilizcede ne demek, Beatles nerede nasıl kullanılır?

The beatles : 1960'ların başından 1970'lere kadar aktif olan efsanevi ingiliz rock and roll grubu. Orijinal ingiliz fab 4 ü (john lennon {1940-1980}, paul mccartney, george harrison {1943-2001} ve ringo star'ın oluşturduğu). 1960 ve 70'leri sallayan efsane ingiliz rock grubu.

Beatle : The beatles rock and roll grubunun üyesi. Efsane ingiliz rock grubu beatles üyelerine verilen ad.

Beatlemania : Beatles sevgisi veya çılgınlığı. The beatles rock grubuna karşı yoğun heyecan ve heves (1960'ların ilk yılları boyunca).

Beat a carpet : Halı çırpmak. Halı dövmek. Temizlemek amacıyla halıya vurmak.

Beat a charge : Cezadan kurtulmak.

Beat about : Bakınmak. Aranıp durmak. Rota değiştirmek. Aranmak. Aramak. Endişeyle aramak. Bakmak. Sıkıntıyla aramak.

Beat a record : En yüksek skoru (veya en hızlı zamanı vs) geçmek. Rekora imza atmak. Rekor kırmak. Rekor egale etmek.

Beat a path : Yol açmak.

Beat all hollow : Tamamen yenmek. Yenmek. Ezip geçmek (oyunda).

Beat a retreat : (soğuk veya tehlikeli) bir yerden ayrılmak. (soğuk veya tehlikeli) bir yeri terk etmek. Bir yerden kaçmak. Kaçmak. Vazgeçmek. Geri çekilmek. Hızla geri çekilmek. Ricat etmek. Toz olmak.

İngilizce Beatles Türkçe anlamı, Beatles eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Beatles ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Harrison : Ohio eyaletinde şehir. Arkansas eyaletinde şehir. Nebraska eyaletinde yerleşim yeri. William henry harrison (1773-1841). New york eyaletinde yerleşim yeri. Georgia eyaletinde yerleşim yeri. Georgia eyaletinde şehir. Michigan eyaletinde şehir. Amerika birleşik devletleri'nin 9'uncu cumhurbaşkanı (1841). Soyadı.

Mccartney : Paul mccartney (1942 doğumlu). Bir soyadı. İngiliz besteci ve şarkıcı. The beatles grubunun üyesi.

John lennon : (1940-1980) ingiliz şarkıcı. 8 aralık 1980'de new york'taki apartman dairesi önünde mark david chapman tarafından vurulan “the beatles” rock grubu üyesi. Yarkı yazarı ve besteci.

Beatles synonyms : ringo starr, starr, sir james paul mccartney, lennon, paul mccartney, george harrison, starkey, richard starkey.

Beatles ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Beatles kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Beatles ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Beatles anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Beatles ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Difüzyon: DİFÜZYON (YAYINMA) OLAYI Ne demek? Farklı yoğunlukta iki ayrı fazda bulunan iki madde moleküllerinin birbiri içine yayılması...
  • Endikasyon: İki anlamı vardır. Herhangi bir hastalığa ilişkin izlenmesi gereken tedavi yöntemlerini ve tedavi içindeki sürecin gidişati...
  • Ekosistem: Ekosistemdeki bozulmaların çevreye etkileri nelerdir? Ekosistemdeki bozulma bir bütün olan çevrenin yapı ve işleyişini olumsu...
  • Ekosistem: Ekosistemlerin belirgin özelikleri nelerdir? Bir ekosistem biyosferin, bir bölümü ya da parçasıdır ; büyüklüğü ya da geni...
  • Yolantı: ..yolantı kelimesi YOLAK veya ( dağda ) patikadan çok farklı değil sanırım....( muğla ) yerkesikde patika az kullanılır..b...