Bellflower türkçesi Bellflower nedir

  • İllinois eyaletinde yerleşim yeri.
  • Çançiçeği.
  • Çan çiçeği.
  • Missouri eyaletinde şehir.
  • Kaliforniya eyaletinde şehir.

İngilizce Bellflower Türkçe anlamı, Bellflower eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bellflower ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Atlanta : İndiana eyaletinde yerleşim yeri. İllinois eyaletinde şehir. Kansas eyaletinde şehir. Teksas eyaletinde şehir. İdaho eyaletinde şehir. Georgia'nın (abd) başkenti. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Nebraska eyaletinde yerleşim yeri. Georgia eyaletinde şehir.

Alba : Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri. Ozan aşk şarkısı veya şiir.

Beaumont : Bir erkek adı. Teksas eyaletinde şehir. Bir soyadı. Mississippi eyaletinde yerleşim yeri. Aydaki platolardan biri. Texas'ta (abd) bir şehir.

Baring : Soyma. Kaplamasını kaldırma. Kabuğunu kaldırma. Gösterme. Örtüsünü kaldırma. Açığa çıkarma. Göster. Açılma.

Berkeley : California üniversitesi'nin berkeley'deki uc berkeley olarak da bilinen bir şubesi. California'da (abd) bir şehir. İngiltere'de yerleşim yeri. Bir erkek adı. İrlandalı filozof ve piskopos. Illinois'de (abd) bir kasaba. George berkeley (1685-1753). Missouri'de (abd) bir şehir. Gloucestershire'da (ingiltere) bir kasaba.

 

Harebells : Yaban sümbülü. Yabansümbülü.

Rampion : Büyük çançiçeği. Frenk salatası.

Canterbury bell : Bir çeşit çançiçeği. Haseki küpesi.

Argyles : Sos saklamak için kullanılan kap çeşidi. Missouri eyaletinde yerleşim yeri. Teksas eyaletinde şehir. Baklava desenli. Georgia eyaletinde yerleşim yeri. Örgüde kullanılan baklava deseni. Baklava biçimli örme çorap. New york eyaletinde yerleşim yeri. Baklava dokulu. İowa eyaletinde şehir.

Arcadia : Basit. Oklahoma eyaletinde şehir. Louisiana eyaletinde yerleşim yeri. Sakin. Mora yarımadasındaki dağlık bölge. Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri. New york eyaletinde yerleşim yeri. Kırsal cennet. Pastoral.

Bellflower synonyms : nettle leaved bellflower, campanula trachelium, spreading bellflower, campanula americana, campanula rapunculus, peach bell, campanula carpatica, clustered bellflower, creeping bellflower, rampion bellflower, throatwort, tall bellflower, chimney plant, cup and saucer, marsh bellflower, tussock bellflower, campanula rotundifolia, herbaceous plant, peach bells, campanula rapunculoides, campanula persicifolia, campanula glomerata, southern harebell, genus campanula, chimney bellflower, campanula pyramidalis, campanula medium, campanula divaricata, willow bell, campanula aparinoides, harebell, albany, arcadias.

Bellflower ingilizce tanımı, definition of Bellflower

Bellflower kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A plant of the genus Campanula. So named from its bell-shaped flowers. A kind of apple. The yellow bellflower is a large, yellow winter apple.