Cheviot türkçesi Cheviot nedir

  • Şevyot.
  • Koyun yününden yapılmış dokuma.
  • İskoçya koyunu.
  • Ohio eyaletinde şehir.
  • Şevyot yünü.
  • Sık yünlü bir koyun türü.

Cheviot ingilizcede ne demek, Cheviot nerede nasıl kullanılır?

Cheviot sheep : Şevyot koyunu. İngiltere ve iskoçya’da bulunan, beyaz ve yapağısız yüze sahip, bacaklarda ve yüzde yapağı bulunmayan, kulakları dik ve merme siyah renkte, bu özellikleriyle kolayca diğer ırklardan ayrılan, boynuzsuz, uzun yapağı tipinde etçi bir ırk olmasına rağmen yapağı verimi de iyi olan koyun ırkı, cheviot sheep. Cheviot sheep.

Cheviot wool : Şevyot yünü.

Brecknock hill cheviot sheep : Brecknocktepesi cheviotkoyunu. İngiltere’de bulunan, yüzünde ve bacaklarında yapağı bulunmayan, dişileri boynuzsuz, koçlarda genelde boynuz olmasına karşın bazen boynuzsuz olabilen koyun ırkı.

Chevied : Avlanmak. Avlamak. Sıkıntı vermek. Sıkmak.

Chevies : Sıkmak. Avlamak. Sıkıntı vermek. Avlanmak.

Cheval glass : Boy aynası.

Cheville : Lüzumsuz kelime (added to extend verse line). Gereğinden fazla kullanılan kelime.

Chevaux de frise : Düşmanın geçmesini engellemek için kullanılan krampon çivileri veya dikenli telle kaplanmış bir yol kapanı gibi seyyar engel.

Chevalier de lamarck : Jean baptiste pierre antoine de monet de lamarck (1744-1829). Biyoloji terimini çağdaş anlamıyla ilk defa kullanmış olan fransız bir doğabilimci.

 

Chevaux : At (fransızca).

İngilizce Cheviot Türkçe anlamı, Cheviot eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Cheviot ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Amherst : Nebraska eyaletinde yerleşim yeri. Massachusetts eyaletinde yerleşim yeri. Virginia eyaletinde yerleşim yeri. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. New hampshire eyaletinde yerleşim yeri. Orta massachusetts'te (abd) bir kasaba. New york eyaletinde yerleşim yeri. Maine eyaletinde yerleşim yeri.

Brooklyn : İndiana eyaletinde yerleşim yeri. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Alabama eyaletinde şehir. New york city'nin (abd) beş ilçesinden (seçim bölgesinden) biri. İowa eyaletinde şehir. İllinois eyaletinde yerleşim yeri. Connecticut eyaletinde şehir.

Cincinnati : Ohio'da (abd) bir şehir. İowa eyaletinde şehir.

Ada : Kansas eyaletinde şehir. Ada (bilgisayar)askeri ve sivil ihtiyaçlar uygulamaları geliştirmek için kullanılan yüksek seviyeli bilgisayar programlama dili (abd savunma bakanlığı standardı). Minnesota eyaletinde şehir. Oklahoma eyaletinde şehir.

Bedford : İndiana eyaletinde şehir. New hampshire eyaletinde yerleşim yeri. Massachusetts eyaletinde yerleşim yeri. New york eyaletinde yerleşim yeri. Kentucky eyaletinde şehir. İowa eyaletinde şehir. Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri. Bir soyadı. Virginia eyaletinde bölge.

 

Campbell : Nebraska eyaletinde yerleşim yeri. Missouri eyaletinde şehir. New york eyaletinde yerleşim yeri. Kaliforniya eyaletinde şehir. Bir soyadı. Minnesota eyaletinde şehir. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Alabama eyaletinde şehir.

Avon : Güney dakota eyaletinde şehir. New york city merkezli amerikan ortaklığı. Kozmetik ve güzellik ürünlerinin bir doğrudan pazarlayıcısı. Kolorado eyaletinde şehir. İngiltere'de birkaç nehrin adı. İngiltere'de bölge. Fransa'da bir şehir. İllinois eyaletinde yerleşim yeri. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. Minnesota eyaletinde şehir.

Bryan : Teksas eyaletinde şehir. Bir erkek adı. Erkek ismi. Abd'de birçok eyalette bazı şehirlerin adı.

Bowling green : Dokuz kuka çim sahası. Kentucky eyaletinde şehir. Virginia eyaletinde yerleşim yeri. Missouri eyaletinde şehir. Florida eyaletinde şehir.

Cheviot synonyms : domestic sheep, ovis aries, canfield, cambridge, cheviot wool, bellevue, brunswick, akron, athens.

Cheviot ingilizce tanımı, definition of Cheviot

Cheviot kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A valuable breed of mountain sheep in Scotland, which takes its name from the Cheviot hills.