Brooklyn türkçesi Brooklyn nedir

  • İllinois eyaletinde yerleşim yeri.
  • New york city'nin (abd) beş ilçesinden (seçim bölgesinden) biri.
  • İndiana eyaletinde yerleşim yeri.
  • İowa eyaletinde şehir.
  • Connecticut eyaletinde şehir.
  • Ohio eyaletinde şehir.
  • Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri.
  • Alabama eyaletinde şehir.

Brooklyn ile ilgili cümleler

English: Seven children died in a fire in Brooklyn.
Turkish: Brooklyn'deki bir yangında yedi çocuk öldü.

English: When I was in New York, I visited Brooklyn.
Turkish: New York'tayken Brooklyn'i ziyaret ettim.

Brooklyn ingilizcede ne demek, Brooklyn nerede nasıl kullanılır?

Brooklyn bridge : Brooklyn köprüsü.

Brooklet : Çay. Küçük dere. Georgia eyaletinde yerleşim yeri. Georgia eyaletinde şehir. Derecik.

Brooklets : Georgia eyaletinde yerleşim yeri. Çay. Derecik. Georgia eyaletinde şehir. Küçük dere.

Brookline : Papatyagiller (compositae) familyasından, kurt düşürücü, ateş düşürücü, sıtmaya karşı ve iştah açıcı olarak kullanılan, esmer, kırmızı, sarımtırak renkli çiçekli, bir, iki ya da çok yıllık, otsu, yarı çalımsı, ülkemizde 23 türle temsil edilen artemisia cinsine ait türlere verilen genel ad. sıtma otu, havşan. Vermont eyaletinde yerleşim yeri. Massachusetts eyaletinde yerleşim yeri. Yavşan otu. New hampshire eyaletinde yerleşim yeri.

 

Brook : Tahammül etmek. Kabul etmek. Dayanmak. İzin vermek. Katlanmak. Çay. Irmak. Çekmek. Su.

Brooke : Kadın ismi. Bir kadın adı.

Mel brooks : (mel kaminsky olarak 1926 doğumlu) abd'li komedyen ve senarist. Spaceballs ve robin hood: men in tights filmlerinin senaristi.

Abrook : Dayanmak. Çekmek. Katlanmak.

Brooktrout : Dere alabalığı. Kemikli balıklar (teleostei) takımının alabalıkgiller (salmonidae) familyasından, eti çok lezzetli, kuzey amerika tatlı sularında yaygın olan bir tür.

Brookside : Ohio eyaletinde yerleşim yeri. Alabama eyaletinde şehir.

İngilizce Brooklyn Türkçe anlamı, Brooklyn eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Brooklyn ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Adel : Georgia eyaletinde şehir.

Birmingham : Missouri eyaletinde yerleşim yeri. Alabama'da (abd) bir şehir. Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri. İngiltere'de yerleşim yeri. Orta ingiltere'de bir şehir. İngiltere'de şehir. Michigan eyaletinde şehir.

Anderson : Alabama'da (abd) bir kasaba. Kaliforniya eyaletinde şehir. Bir soyadı. Kanada'da birkaç yerin adı. California'ya (abd) bir şehir. Alaska'da (abd) bir şehir. Erkek ismi ve soyisim. Indiana'da (abd) bir şehir. Missouri eyaletinde şehir.

Bedford : Virginia eyaletinde bölge. İndiana eyaletinde şehir. İngiltere'de yerleşim yeri. New hampshire eyaletinde yerleşim yeri. Bir soyadı. Abd'de birkaç şehrin adı. Massachusetts eyaletinde yerleşim yeri. Kentucky eyaletinde şehir.

Berlin : Wisconsin eyaletinde şehir. New jersey eyaletinde yerleşim yeri. Georgia eyaletinde yerleşim yeri. Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri. Massachusetts eyaletinde yerleşim yeri. Kuzey dakota eyaletinde şehir. New york eyaletinde yerleşim yeri.

 

Alma : Arkansas eyaletinde şehir. Kansas eyaletinde şehir. Wisconsin eyaletinde şehir. Quebec'te (kanada) bir şehir. Georgia eyaletinde şehir. Abd'de çeşitli şehir ve kasabaların adları. Nebraska eyaletinde şehir. Bir kadın adı. Michigan eyaletinde şehir.

Cheviot : Şevyot yünü. Şevyot. Koyun yününden yapılmış dokuma. Sık yünlü bir koyun türü. İskoçya koyunu.

Cincinnati : Ohio'da (abd) bir şehir.

Brooklyn synonyms : coney island, greater new york, new york, canfield, arion, brunswick, belk, beatrice, arab, alberta, ada, campbell, adeling, cornwall, banks, coventry, chaplin, bowling green, canaan, canterbury, bellevue, armstrong, cambridge, bryan, akron, alta vista, cromwell, archer, bridgeport, amess, bessemer, bethlehem, alexander.