Birmingham türkçesi Birmingham nedir

  • İngiltere'de yerleşim yeri.
  • Alabama'da (abd) bir şehir.
  • İngiltere'de şehir.
  • Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri.
  • Missouri eyaletinde yerleşim yeri.
  • Alabama eyaletinde şehir.
  • İowa eyaletinde şehir.
  • Michigan eyaletinde şehir.
  • Orta ingiltere'de bir şehir.

Birmingham ile ilgili cümleler

English: A one-way ticket to Birmingham, please.
Turkish: Birmingham'a sadece gidiş bileti lütfen.

İngilizce Birmingham Türkçe anlamı, Birmingham eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Birmingham ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Armstrong : Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri. Missouri eyaletinde şehir. Teksas eyaletinde şehir. Donanım deyimi. Bir soyadı.

Adrian : Bir kadın adı. Bir soyadı. Erkek ismi. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Pek çok tarihi katolik kişinin adı. Teksas eyaletinde şehir. Bir erkek adı. Missouri eyaletinde şehir. Minnesota eyaletinde şehir. Georgia eyaletinde şehir.

Argyle : Minnesota eyaletinde şehir. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Baklava desenli. Missouri eyaletinde şehir. Baklava dokulu. Sos saklamak için kullanılan kap çeşidi. New york eyaletinde yerleşim yeri. Georgia eyaletinde yerleşim yeri.

Oxford : Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. New jersey eyaletinde yerleşim yeri. Nebraska eyaletinde yerleşim yeri. North carolina eyaletinde yerleşim yeri. Georgia eyaletinde şehir. Connecticut eyaletinde şehir.

 

Akron : Uç, uzantı. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. Akron. Ohio eyaletinde şehir. Kolorado eyaletinde şehir. New york'ta (abd) bir şehir. Ohio'da (abd) bir şehir.

Hereford : İngiliz sığır cinsi. Amerika'da domuz türü. Teksas eyaletinde şehir.

Adel : Georgia eyaletinde şehir.

Axminster : Bu şehirde imal edilen halı. Bir ingiltere şehri. İngiltere'de bir şehir.

Amess : Teksas eyaletinde şehir. Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri.

Barking : Havlama. Çılgın. Deli.

Birmingham synonyms : camellia state, pittsburgh of the south, heart of dixie, bedford, anderson, brummagem, arnold, andrew, cadillac, al, derby, bad axe, leeds, archer, andalusia, brent, cambridge, cadillacs, basildon, cadillacing, burtons, herefords, buckingham, carson city, alberta, alma, beatrice, banks, auburns, boston, bristol, ascots, athens.