Adel türkçesi Adel nedir

  • Georgia eyaletinde şehir.
  • İowa eyaletinde şehir.

Adel ile ilgili cümleler

English: I'm sorry to say that your madeleines have the consistency of rubber.
Turkish: Senin şekerli çöreklerinin kauçuk kıvamına sahip olduğunu söylediğim için üzgünüm.

Adel ingilizcede ne demek, Adel nerede nasıl kullanılır?

Adelaide : Bir kadın adı. Güney avustralya eyaletinin başkenti. Avustralya'nın south australia eyaletinde şehir. Kadın ismi.

Adele : Bir kadın adı. Batı ve orta afrika'nın bazı ülkelerinde konuşulan lehçe.

Adeline : Illinois'de (abd) bir köyün adı. Bir kadın adı. İllinois eyaletinde yerleşim yeri.

Adeling : İowa eyaletinde şehir. Georgia eyaletinde şehir.

Adelman : Bir soyadı.

Citadels : Sığınak. Kale. Hisar. İç kale.

Comradely : Dostça. Arkadaşça.

Adelomorpha : Adelomorfa. Biçimsiz, belli bir biçimi olmayan.

Citadel : Eski çağlarda, insanların ve askerlerin, içine kapanıp yağıya karşı direnmeleri için kurulan yüksek ve kalın duvarlı, kuleli, burçlu ve mazgallı büyük yapı. Hisar. Kale. İç kale. Sığınak.

Adelphia : Adelfi.

İngilizce Adel Türkçe anlamı, Adel eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Adel ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Adrian : Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Michigan eyaletinde şehir. Minnesota eyaletinde şehir. Bir erkek adı. Bir soyadı. Pek çok tarihi katolik kişinin adı. Erkek ismi. Teksas eyaletinde şehir. Birleşik devletler'de pek çok şehrin adı.

 

Baldwin : Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri. Louisiana eyaletinde yerleşim yeri. Afrika kökenli amerikalı yazar ve yurttaş hakları aktivisti. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Maine eyaletinde yerleşim yeri. İllinois eyaletinde yerleşim yeri. James baldwin (1924-1987). Özellikle kuzeydoğu abd'de yetişen bir elma türü.

Boston : Massachusetts eyaletinde şehir. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. New york eyaletinde yerleşim yeri. Massachusetts'in (abd) başkenti ve liman şehri. İngiltere'de yerleşim yeri. Teksas eyaletinde şehir.

Argyles : Minnesota eyaletinde şehir. Örgüde kullanılan baklava deseni. Sos saklamak için kullanılan kap çeşidi. Missouri eyaletinde yerleşim yeri. Baklava desenli. Baklava biçimli örme çorap. Georgia eyaletinde yerleşim yeri. New york eyaletinde yerleşim yeri. Baklava dokulu.

Alma : Arkansas eyaletinde şehir. Kansas eyaletinde şehir. Alabama eyaletinde şehir. Wisconsin eyaletinde şehir. Quebec'te (kanada) bir şehir. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Bir kadın adı. Abd'de çeşitli şehir ve kasabaların adları. Michigan eyaletinde şehir.

 

Andrew : İskoçya'nın koruyucu azizi. Erkek ismi.

Ames : Abd'de birkaç şehrin ve kasabanın adı. Bir soyadı. Orta ıowa'da (abd) ıowa bilim ve teknoloji devlet üniversitesi'nin bulunduğu şehir. Teksas eyaletinde şehir. Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri.

Alden : Eugene alden hackman. Minnesota eyaletinde şehir. New york eyaletinde yerleşim yeri. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Amerika'da sayısız şehrin ismi. Bir kadın veya erkek adı. Kansas eyaletinde şehir. Gene hackman'ın gerçek adı (1930 doğumlu). Bir soyadı.

Arlington : Washington eyaletinde şehir. Nebraska eyaletinde yerleşim yeri. Güney dakota eyaletinde şehir. Ohio eyaletinde yerleşim yeri. Alabama eyaletinde şehir. Teksas eyaletinde şehir. Kansas eyaletinde şehir. Birleşik devletler'deki çeşitli eyaletlerin pek çok şehrinin adı.

Akron : Ohio'da (abd) bir şehir. Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri. Kolorado eyaletinde şehir. Alabama eyaletinde şehir. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. Uç, uzantı. Akron. New york'ta (abd) bir şehir.

Adel synonyms : niels abel, yemen, niels henrik abel, republic of yemen, armstrong, abbas, bainbridge, alamo, archer, alta vista, alexanders, arion, atlanta, amess, aragon, argyle, abba, alexander, augusta, ambrose, baden, adeling.