Santa monica türkçesi Santa monica nedir

  • Kaliforniya eyaletinde şehir.
  • Kaliforniya'da (abd) bir şehir.

Santa monica ingilizcede ne demek, Santa monica nerede nasıl kullanılır?

Santa : Noel arifesinde çocuklara hediyeler dağıtan gizemli yaşlı adam. Santa claus. Saint nicholas. Noel baba.

Monica : Bir bayan ismi.

Santa anna : Teksas eyaletinde şehir. Güneybatı kaliforniya'da (abd) bir şehir.

Santa barbara : Kaliforniya eyaletinde şehir. Kaliforniya'da (abd) bir şehir.

Santa catarina : Santa katarina eyaletinde (brezilya) bir ada. Güney brezilya'da bir eyalet. Orta meksika'da bir şehir. Sina yarımadası'nın güney kesiminde bir manastır.

Santa claus : Noel baba. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. Georgia eyaletinde şehir.

İngilizce Santa monica Türkçe anlamı, Santa monica eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Santa monica ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Arcadia : Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri. Oklahoma eyaletinde şehir. Mora yarımadasındaki dağlık bölge. Kırsal cennet. Pastoral. Sade. Basit. Sakin. Louisiana eyaletinde yerleşim yeri.

Alameda : Ortabatı california'da bir şehir.

Belvederes : Belvedere. İt. Seyirlik. Pavyon. Dam taraçası. Taraça. Tepe köşkü.

Berkeley : Gloucestershire'da (ingiltere) bir kasaba. New jersey eyaletinde yerleşim yeri. California üniversitesi'nin berkeley'deki uc berkeley olarak da bilinen bir şubesi. Missouri'de (abd) bir şehir. İllinois eyaletinde yerleşim yeri. İngiltere'de yerleşim yeri. Missouri eyaletinde şehir. George berkeley (1685-1753). Bir soyadı.

 

Anaheim : California'da (abd) bir şehir. Yeşil veya kırmızı biber veren tropik bir biber. Disneyland bölgesi. California'da bir şehir. Yeşil ve kırmızı baharatlı biber veren bir tür tropik bitki.

Antioch : Ohio eyaletinde yerleşim yeri. Antik roma imparatorluğu'nun iö 64 ila is 260 yılları arasındaki başkenti. Güney türkiye'de bir şehir. Hıristiyanlığın erken zamanlardaki merkez yeri. İllinois eyaletinde yerleşim yeri. Antioch'un türkçe adı. Antakya. Antik suriye krallığının başkenti ve ticari merkezi.

Anderson : Bir erkek adı. Güney carolina'da (abd) bir şehir. Kansas'ta (abd) bir ilçe. Missouri eyaletinde şehir. Indiana'da (abd) bir şehir. Kanada'da birkaç yerin adı. California'ya (abd) bir şehir. Alabama'da (abd) bir kasaba. Erkek ismi ve soyisim.

Avalon : Bir soyadı. Georgia eyaletinde yerleşim yeri. Cennet adası (antik kelt efsanesine göre). Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri. California kıyısına yakın santa catalina adasının ana şehri. New jersey eyaletinde yerleşim yeri. Birçok amerikan yazlımı şirketinin ticari adı.

Bellflower : İllinois eyaletinde yerleşim yeri. Çan çiçeği. Missouri eyaletinde şehir. Çançiçeği.

Santa monica synonyms : alamedas, belvedere, banning, bakersfield, beaumont, arcadias, alhambra.