Santa barbara türkçesi Santa barbara nedir

  • Kaliforniya eyaletinde şehir.
  • Kaliforniya'da (abd) bir şehir.

Santa barbara ingilizcede ne demek, Santa barbara nerede nasıl kullanılır?

Santa : Saint nicholas. Noel baba. Santa claus. Noel arifesinde çocuklara hediyeler dağıtan gizemli yaşlı adam.

Barbara : Kadın ismi. Bir kadın adı.

Santa anna : Teksas eyaletinde şehir. Güneybatı kaliforniya'da (abd) bir şehir.

Santa catarina : Sina yarımadası'nın güney kesiminde bir manastır. Santa katarina eyaletinde (brezilya) bir ada. Güney brezilya'da bir eyalet. Orta meksika'da bir şehir.

Santa claus : İndiana eyaletinde yerleşim yeri. Noel baba. Georgia eyaletinde şehir.

Santa cruz : Kaliforniya eyaletinde şehir. Arjantin'in güneyinde bir bölge. Kaliforniya'da (abd) bir şehir. New mexico eyaletinde yerleşim yeri. Bolivya'da bir şehir.

İngilizce Santa barbara Türkçe anlamı, Santa barbara eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Santa barbara ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Belvederes : Taraça. Dam taraçası. Pavyon. Belvedere. Tepe köşkü. İt. Seyirlik.

Banning : Yasaklayarak. Yasak etme. Kapatma. Yayından kaldırma. Yasaklanma. Yasaklama. Men etme. Yasa dışı ilan etme.

Bakersfield : Vermont eyaletinde yerleşim yeri. Missouri eyaletinde yerleşim yeri. Güney california'da (abd) bir şehir.

 

Berkeley : Busby berkeley (1895-1976) abd'li koreograf film yönetmeni. California üniversitesi'nin berkeley'deki uc berkeley olarak da bilinen bir şubesi. Missouri eyaletinde şehir. George berkeley (1685-1753). New jersey eyaletinde yerleşim yeri. Bir soyadı. İngiltere'de yerleşim yeri. İrlandalı filozof ve piskopos. Illinois'de (abd) bir kasaba.

Anderson : Kanada'da birkaç yerin adı. Bir soyadı. İndiana eyaletinde şehir. Indiana'da (abd) bir şehir. Erkek ismi ve soyisim. Alabama'da (abd) bir kasaba. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Güney carolina'da (abd) bir şehir. Alabama eyaletinde şehir. Güney carolina eyaletinde şehir.

Beaumont : Mississippi eyaletinde yerleşim yeri. Texas'ta (abd) bir şehir. Teksas eyaletinde şehir. Aydaki platolardan biri. Bir erkek adı. Bir soyadı.

Bellflower : Çan çiçeği. Çançiçeği. Missouri eyaletinde şehir. İllinois eyaletinde yerleşim yeri.

Antioch : Antakya. Hıristiyanlığın erken zamanlardaki merkez yeri. Güney türkiye'de bir şehir. Antik suriye krallığının başkenti ve ticari merkezi. İllinois eyaletinde yerleşim yeri. Antioch'un türkçe adı. Antik roma imparatorluğu'nun iö 64 ila is 260 yılları arasındaki başkenti. Ohio eyaletinde yerleşim yeri.

Belvedere : California'da (abd) bir kasaba. Taraça. Belvedere. Seyirlik. Pavyon. İt. Dam taraçası. Tepe köşkü. Vatikan city'de (roma) bir saray.

Santa barbara synonyms : alamedas, alameda, arcadia, anaheim, arcadias, avalon, alhambra.