Anaheim türkçesi Anaheim nedir

  • California'da bir şehir.
  • Yeşil veya kırmızı biber veren tropik bir biber.
  • Disneyland bölgesi.
  • Kaliforniya eyaletinde şehir.
  • California'da (abd) bir şehir.
  • Yeşil ve kırmızı baharatlı biber veren bir tür tropik bitki.

Anaheim ingilizcede ne demek, Anaheim nerede nasıl kullanılır?

Elkanah : Erkek ismi (ibranice). Samuel'in babası (incil'le ilgili). Hannah ve pnina'nın eşi (incil'le ilgili). Levite ailesinin başı (incil'le ilgili). Ahit sandığı'nın kapıcısı.

Ana morphic compression : Sıkıştırma. Bir merceğin kapsadığı alanın, film boyu değişmediği halde artırılmasını sağlayan optik işlem. sıkıştırmaca dayanan geniş görüntülük işlemlerinde, konunun iki yandan basıklaştırılmış olarak filme görüntü vermesi. Sinema, televizyon alanlarında kullanılır.

Ana : Derlemenin bir kısmı. Antoloji. Herbirinden eşit miktarda. Eşyalar koleksiyonu (özellikle belirli bölge veya kişi, vs. simgeleyen). Antolojiden bir bölüm. Seçmeler.

Anabaena : Bir tür tatlı su yosunu.

Anabaptism : Vaftizi reddetme. Anabatizm. Vaftize karşı çıkan mezhep.

Anabaptist : Anabatist. Bebekken vaftiz edilmeyi kabul etmeyip yetişkinlikte bilinçli olarak vaftiz edilmeyi savunan. Vaftize karşı çıkan kimse.

Anabatic wind : Anabatik rüzgar. Yamaç esintisi. (meteoroloji) havanın yukarıya doğru akımı nedeniyle oluşan rüzgar.

 

Anabasine : Böcek ilacı.

Anabolic steroid : Anabolik steroid. Kasları geliştirip kuvvetlendirmeye yarayan bir tür hormon. Anabolik steroit.

Anabolic : Yapıcı metabolizma. Yapım. Anabolik. Anabolizan. Yapımsal. Basit cisimlerden bileşik cisim yapmak ile ilgili. Yapıcı metabolizmaya ait. Yapıcı metabolizma süreci ile ilgili. Yapıcı.

İngilizce Anaheim Türkçe anlamı, Anaheim eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Anaheim ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Banning : Yasa dışı ilan etme. Yasaklanma. Yasaklama. Yasaklayarak. Men etme. Yasak etme. Yayından kaldırma. Kapatma.

Beaumont : Aydaki platolardan biri. Mississippi eyaletinde yerleşim yeri. Bir soyadı. Teksas eyaletinde şehir. Texas'ta (abd) bir şehir. Bir erkek adı.

Anderson : Missouri eyaletinde şehir. Kanada'da birkaç yerin adı. Alabama eyaletinde şehir. California'ya (abd) bir şehir. Güney carolina'da (abd) bir şehir. Alaska'da (abd) bir şehir. Güney carolina eyaletinde şehir. Kansas'ta (abd) bir ilçe. Alabama'da (abd) bir kasaba. Erkek ismi ve soyisim.

Antioch : Güney türkiye'de bir şehir. Hıristiyanlığın erken zamanlardaki merkez yeri. Antik suriye krallığının başkenti ve ticari merkezi. Antioch'un türkçe adı. Antik roma imparatorluğu'nun iö 64 ila is 260 yılları arasındaki başkenti. İllinois eyaletinde yerleşim yeri. Ohio eyaletinde yerleşim yeri. Antakya.

Ca : Sertifika yetkilisi ca. Kemik ve diş gelişimi için gerekli, özellikle balıklarda kemik ve pulların yapısına katılan, doğada yaygın olarak bulunan bir element. Calcium. Kalsiyumun simgesi. Toprakta ve hayvanları ve bitkilerin çoğunda bulunan gümüşi metalik bir element. Calcium (kalsiyum). Kalsiyum.

 

Disneyland : 1955'te walt disney tarafından kurulan anaheim'da (california, abd)bulunan eğlence parkı.

Alhambra : İllinois eyaletinde yerleşim yeri. Granada'da (ispanya) orta çağ'da müslümanlar tarafından inşa edilen kale ve saray. Bir soyadı. İspanya'da çok pahalı el yapımı bir klasik gitar markası. Illinois eyaletinde (abd) bir kasaba. Elhamra. Alberta'nın (kanada) bir kasabası. California eyaletinde (abd) bir şehir.

Arcadia : Basit. Oklahoma eyaletinde şehir. Kırsal cennet. Louisiana eyaletinde yerleşim yeri. Sade. Mora yarımadasındaki dağlık bölge. Pastoral. Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri. Sakin.

Berkeley : Missouri'de (abd) bir şehir. California üniversitesi'nin berkeley'deki uc berkeley olarak da bilinen bir şubesi. İrlandalı filozof ve piskopos. Bir erkek adı. Busby berkeley (1895-1976) abd'li koreograf film yönetmeni. İngiltere'de yerleşim yeri. Gloucestershire'da (ingiltere) bir kasaba. Bir soyadı. İllinois eyaletinde yerleşim yeri.

California : Amerika'da eyalet. Kaliforniya. Kentucky eyaletinde şehir. Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri. Missouri eyaletinde şehir.

Anaheim synonyms : golden state, calif., avalon, alamedas, bakersfield, belvedere, belvederes, bellflower, arcadias, alameda.