Amess türkçesi Amess nedir

  • İowa eyaletinde şehir.
  • Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri.
  • Teksas eyaletinde şehir.

Amess ingilizcede ne demek, Amess nerede nasıl kullanılır?

Ames test : Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. İlaç ve diğer kimyasal maddelerin karsinojenik ve mutajenik etki potansiyellerinin olup olmadığını ortaya koymak için kullanılan in vitro tarama testi. Ames testi. Karsinojenlerin araştırılmasında kullanılan basit bir bakteri testi. Ames deneyi.

Ames : Bir soyadı. Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri. Abd'de birkaç şehrin ve kasabanın adı. Orta ıowa'da (abd) ıowa bilim ve teknoloji devlet üniversitesi'nin bulunduğu şehir. Teksas eyaletinde şehir. İowa eyaletinde şehir.

Absolute path names : Mutlak yol isimleri.

Add fuel to the flames : Yangına körükle gitmek. Sorunu daha kötü bir duruma sokmak. Bir sorunu daha kötü yapmak. Kızgınlığını körüklemek.

Added fuel to the flames : Durumu daha da kontrol dışı hale getirdi. İşleri kötüleştirdi. Yangına körükle gitti.

Bedframes : Yatak çerçevesi. Bir yatağın taban bölümünü oluşturan dörtgen şeklinde çerçeve (başlık, kenarlıklar ve ayakucu tahtasından oluşur). Karyola çerçevesi.

Apply names : Ad uygula. Uygulanacak adlar.

Assamese : Assamese dili. Asamez dili. Assamlı.

Adding fuel to the flames : Yangına körükle gitmek. Kötü bir durumu daha kötü yapmak. Bir sorunu daha büyük hale getirmek.

 

Arcade games : Vur-kır oyun. Eğlence salonu oyunu.

İngilizce Amess Türkçe anlamı, Amess eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Amess ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Archer : Okla silahlanmış asker. Okçu. Kemankeş. Florida eyaletinde şehir. Yay.

Mussiness : Karışıklık. Kafası karışmış olma durumu (resmi olmayan). Pasaklı olma durumu. Düzensizlik. Dağınıklık.

Abbott : Bir erkek adı. Bir erkek ismi. Bir soyadı.

Alexander : Maine eyaletinde yerleşim yeri. Bir erkek adı. Kuzey dakota eyaletinde şehir. Kansas eyaletinde şehir. Erkek ismi. New york eyaletinde yerleşim yeri.

Abernathy : Southern christian leadership'in (güney hıristiyan liderliği) kurucusu birleşik devletler papazı ve yurttaşlık hakları aktivisti. Bir soyadı. Ralph david abernathy (1926-1990).

Muss : Kargaşa. Karışıklık. Bozmak. Düzensizlik. Karmakarışık etmek. Boğuşma. Dağınıklık. Örselemek. Kavga. Buruşturmak.

Adel : Georgia eyaletinde şehir.

Akron : Ohio eyaletinde şehir. Alabama eyaletinde şehir. Akron. New york'ta (abd) bir şehir. Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. Uç, uzantı. Ohio'da (abd) bir şehir.

 

Albany : Missouri eyaletinde şehir. Ohio eyaletinde yerleşim yeri. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. İllinois eyaletinde yerleşim yeri. New mexico eyaletinde şehir. Avustralya'nın western australia eyaletinde şehir. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. New york eyaletinin başkenti (abd). New york eyaletinin başkenti.

Abilene : Kansas eyaletinde şehir. Orta kansas'ta bir şehir (abd). Orta texas'ta (abd) bir şehir.

Amess synonyms : messiness, disorderliness, addison, argyles, alexanders, meal, adeling, adrian, allen, disorder, argyle, alice, repast, ames, arlington, alvin, alices, alamo, armstrong, alden, alta vista, arion, andrew, amarillo.

Amess zıt anlamlı kelimeler, Amess kelime anlamı

Orderliness : Düzen. İntizam. Çekidüzen. Düzenlilik. Dakiklik.

Order : Sıraya koymak. Tür. Yargı. Buyruk. Hal. Borsada taşınır değer alıp satmak amacıyla aracılara yazılı ya da sözlü biçimde yapılan bildirim. İntizam. Sıralamak. Bir sayının 10'un tümsayılı üstleri olarak büyüklük düzeyi. bir işlevin kaç kez türevinin alındığını gösteren sayı; bir türevli denklemin en yüksek türevli terimi. Rütbe.

Amess ingilizce tanımı, definition of Amess

Amess kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Amice, a hood or cape. See 2d Amice.