Brooklets türkçesi Brooklets nedir

  • Küçük dere.
  • Derecik.
  • Georgia eyaletinde şehir.
  • Georgia eyaletinde yerleşim yeri.
  • Çay.

Brooklets ingilizcede ne demek, Brooklets nerede nasıl kullanılır?

Brooklet : Georgia eyaletinde şehir. Küçük dere. Çay. Derecik. Georgia eyaletinde yerleşim yeri.

Brookline : Yavşan otu. Massachusetts eyaletinde yerleşim yeri. Papatyagiller (compositae) familyasından, kurt düşürücü, ateş düşürücü, sıtmaya karşı ve iştah açıcı olarak kullanılan, esmer, kırmızı, sarımtırak renkli çiçekli, bir, iki ya da çok yıllık, otsu, yarı çalımsı, ülkemizde 23 türle temsil edilen artemisia cinsine ait türlere verilen genel ad. sıtma otu, havşan. New hampshire eyaletinde yerleşim yeri. Vermont eyaletinde yerleşim yeri.

Brooklyn : Ohio eyaletinde şehir. İllinois eyaletinde yerleşim yeri. İowa eyaletinde şehir. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. New york city'nin (abd) beş ilçesinden (seçim bölgesinden) biri. Alabama eyaletinde şehir. Connecticut eyaletinde şehir.

Brooklyn bridge : Brooklyn köprüsü.

Brook : İzin vermek. Boyu, beslenme teknesi ve aşırı taşkın dışında taşıdığı su niceliği ile en küçük akarsu. Kaldırmak. Katlanmak. Dayanmak. Kabul etmek. Irmak. Dere. Tahammül etmek. Çekmek.

Brooke : Bir kadın adı. Kadın ismi.

 

Brooktrout : Kemikli balıklar (teleostei) takımının alabalıkgiller (salmonidae) familyasından, eti çok lezzetli, kuzey amerika tatlı sularında yaygın olan bir tür. Dere alabalığı.

Brooked : Kaldırmak. Çekmek. Su. Katlanmak. Irmak. Dayanmak. Tahammül etmek. Çay. Dere.

Mel brooks : (mel kaminsky olarak 1926 doğumlu) abd'li komedyen ve senarist. Spaceballs ve robin hood: men in tights filmlerinin senaristi.

Brookside : Alabama eyaletinde şehir. Ohio eyaletinde yerleşim yeri.

İngilizce Brooklets Türkçe anlamı, Brooklets eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Brooklets ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Aragon : Kuzeydoğu ispanya'da bulunan ve geçmişte krallık daha sonra vilayet olan bir bölge. Bir soyadı.

Adel : İowa eyaletinde şehir.

Brochure : Broşür. Föy. Risale. Kitapçık. Tanıtıcı kitapçık.

Rivulet : Dere.

Pamphlet : Bir tanıma göre 48, bir tanıma göre 100 sayfadan az olan ciltsiz yayın türü. Kitapça. Risale. Küçük kitap. El ilanı. Broşür. Bröşür. Kitapçık. Kitapcık. Pamplet.

Bournes : Gaye. Sınır. Amaç. Memleket. Hedef. Ülke. Dere. Diyar. Su.

Brooking : Kaldırmak. Su. Çekmek. Katlanmak. Dere. Irmak. Dayanmak. Tahammül etmek.

Brooklets synonyms : blue book, streamlets, runlet, streamlet, rills, dingle, book, alamo, branch, brook, dingles, boston, alma, baldwin, leaflet, brooklet, ambrose, arlington, folder, brooked, abbas, runlets, baden, beck, branches, bourn, creek, atlanta, grindle, rivulets, rilling, creeks, bainbridge.