Chicago türkçesi Chicago nedir

  • Şikago.
  • İllinois eyaletinde şehir.

Chicago ile ilgili cümleler

English: Ali has finally returned to Boston after living in Chicago for three years.
Turkish: Ali Şİkago'da üç yıl yaşadıktan sonra sonunda Boston'a döndü.

English: Change trains at Chicago for New York.
Turkish: New York'ta Chicago için tren değiştirin.

English: Ali thinks Mary is in Boston, but she's actually in Chicago now.
Turkish: Ali Mary'nin Boston'da olduğun düşünüyor ama o aslında şu anda Şikago'da.

English: A new branch will be opened in Chicago next month.
Turkish: Gelecek ay Şikago'da yeni bir şube açılacak.

English: He is leaving Chicago tomorrow.
Turkish: O yarın Şikago'dan ayrılıyor.

Chicago ingilizcede ne demek, Chicago nerede nasıl kullanılır?

Chicago bulls : Chicago'da bulunan ve bir nba takımı olan profesyonel bir basketbol takımı. Chicago boğaları.

Chicago overcoat : Tabut (argo terim). Chicago paltosu.

Chicago seven : Chicago yedileri. 1968 tarihli demokrat ulusal kongresi'nde bir ayaklanmayı ateşledikleri için yargılanmış olan yedi radikal (abbie hoffman ve jerry rubin gibi önemli karşı kültür liderlerini içerir).

Chicago sun times : Birleşik devletler'deki en büyük günlük gazetelerden biri (chicago'da {ıllinois} yayımlanmaktadır).

 

Chicago tribune : Chicago metropol bölgesinin (abd) iki büyük günlük gazetesinden biri.

Chicana : Meksika kökenli amerikalı. Meksika kökenli amerikalı kız veya kadın.

Chicaned : Hile yapmak. Dalavera. Dalavere. Hile. Şikan. Kozsuz el briç. Hile ile elinden almak. Şike yapmak. Şike. Safsata.

Chicagoan : Chicago'ya özgü. Chicago'nun (abd) veya chicago ile ilgili. Şikagolu.

Chicane : Şike. Hile ile elinden almak. Şikan. Şike yapmak. Dalavera. Hile yapmak. Dalavere. Safsata. Hile. Kozsuz el briç.

Chicaneries : Hile. Hilekarlık. Aldatma. Şike.

İngilizce Chicago Türkçe anlamı, Chicago eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Chicago ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Stops : Son vermek. Devam etmemek. Noktalamak. Bitmek. Dindirmek. Stop ettirmek. Durmak. Dolgu yapmak. Bırakmak. Kapamak.

Illinois : Orta amerika birleşik devletleri'nde eyalet. Illinois. Amerika'da eyalet.

Charleston : Maine eyaletinde yerleşim yeri. Mississippi eyaletinde şehir. Güney carolina'da (abd) bir liman. Missouri eyaletinde şehir. Batı virginia eyaletinde şehir. New york eyaletinde yerleşim yeri. Birleşik devletler donanması'nın birçok gemisinin adı. Yeni zelanda'da bir şehir. Vermont eyaletinde yerleşim yeri.

 

Athens : Atina şehri. Tennessee eyaletinde yerleşim yeri. New york eyaletinde yerleşim yeri. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Teksas eyaletinde şehir. Atina. Ohio eyaletinde şehir. Batı virginia eyaletinde yerleşim yeri. Vermont eyaletinde yerleşim yeri.

Champaign : Toprağın açık düz alanı. Ova. Kır.

Byron : Erkek ismi. Georgia eyaletinde şehir. Maine eyaletinde yerleşim yeri. Bir ingiliz lordu ve şairi. Birleşik devletler'de birçok şehir ve kasabanın adı (california, ıllinois, georgia, minnesota ve dahası gibi eyaletlerde). Nebraska eyaletinde yerleşim yeri. Wyoming eyaletinde yerleşim yeri. İlk hesap makinesini yaratmak için charles babbage ile çalışmış olan matematikçi (ada programlama dili adını ondan almaktadır). Lovelace kontesi.

Breese : Bir soyadı.

Cairo : Batı virginia eyaletinde yerleşim yeri. New york eyaletinde yerleşim yeri. Missouri eyaletinde yerleşim yeri. Georgia eyaletinde şehir. Nebraska eyaletinde yerleşim yeri. Kahire. Ohio eyaletinde yerleşim yeri.

Bridgeport : Oklahoma eyaletinde şehir. Ohio eyaletinde yerleşim yeri. Washington eyaletinde şehir. Nebraska eyaletinde şehir. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Batı virginia eyaletinde şehir. Birleşik devletler'in çeşitli eyaletlerinde birçok şehrin adı. Teksas eyaletinde şehir. Alabama eyaletinde şehir.

Carlyle : Illinois'de (abd) bir şehir. 1837 yılında fransız devrimi hakkında yazmış olan iskoçya doğumlu ingiliz bir deneme yazarı ve tarihçi. Bir erkek adı. Bir soyadı. Thomas carlyle (1795-1881).

Chicago synonyms : prairie state, university of chicago, sears tower, land of lincoln, boodle, windy city, il, carbondale, michigan, batavia, albion, atlanta, annas, anna, card game, cards, barry, ava, newmarket.