Circassian türkçesi Circassian nedir

  • Çerkezlerle ilgili.
  • Çerkez.
  • Çerkesçe.
  • Çerkezce ile ilgili.

Circassian ingilizcede ne demek, Circassian nerede nasıl kullanılır?

Circassian cheese : Çerkez kökenli aileler tarafından üretilen tuzsuz, ağızda elastiki bir ses çıkaran, dokusu gözeneksiz, krem veya açık sarı renkte, yuvarlak kalıplar halinde üretilen yöresel peynir çeşidi. Çerkez peyniri.

Smoked circassian cheese : İsli çerkez peyniri. Tütsülenmiş, nefis kokulu çerkez peyniri.

Circassia : Kuzey rusya'da bir bölge. Cherkessia (çerkezya). Çerkez bölgesi.

İngilizce Circassian Türkçe anlamı, Circassian eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Circassian ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Abkhazian : Abhazya'ya dair. Abhazca. Abhaz. Abazaca. Abazyalı. Abhazyalı. Abhazya'nın. Abhazya'ya ait. Abhazya'yla ilgili.

Caucasia : Kafkasya.

Community : Çevre. Toplum. Komünite. Ortaklaşalık. Cemaat. Yerel toplum. Camia. Benzerlik. Sınırları belli bir toprak parçası üzerinde yaşayan ve bir uygarlığı paylaşan bireylerin oluşturduğu, değişik boyutlarda insan kümeleri. üyeleri birbirlerine duygusal bağlarla bağlı, toplumsal ilişkilerin yüz yüze olduğu, yüksek ölçüde bütünlenmiş herhangi bir toplumsal küme. toplum teriminin karşıtı: ileri ölçüde bütünlenmiş, birincil ilişkilerin egemen bulunduğu, ekinin geleneksel ve türdeş olduğu kapalı yerel kümeler. İyi bir şekilde birbirinden ayrılmış bitki veya hayvan toplulukları. topluluk.

 

White : Beyaz. Gözün beyaz kısmı. Göz akı. Yumurta akı. Soluk benizli. Sütlü kavhe. Solgun. Beyaz ırktan olan.

Abkhas : Abhaza. Abhaz. Abazgi. Abhazca.

Abkhasian : Abhazyalı. Abazyalı. Abaza. Abazaca. Abhaza.

Caucasian : İnsanlığın beyaz veya açık tenli kesimine ait. Kafkas arısı. Kafkas. Onunla ilgili olan. Kafkasyalı. Kafkasya. Kafkasya ile ilgili. Kafkas diliyle ilgili.

Abkhaz : Abhaz. Abhazya yerlisi veya burada yaşayan. Abhazca. Abazalar. Abhazya'nın geleneksel olarak müslüman veya ortodoks hıristiyan grubu üyesi. Abhazlar.

Caucasus : Kafkas dağları. Kafkaslar. Kafkasya.

Circassian synonyms : white person.

Circassian ingilizce tanımı, definition of Circassian

Circassian kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Of or pertaining to Circassia, in Asia.