Leaseholders türkçesi Leaseholders nedir

Leaseholders ingilizcede ne demek, Leaseholders nerede nasıl kullanılır?

Leaseholder : Kiracı. Müstecir.

Leasehold : Kiralanmış. Kiralamaktan doğan hak. Sözleşme ile kiralanmış mal. Kira ile tutma hakkı. Kiracı. Kiralanmış mal. Kiralanmış şey. Sözleşme ile kiralanmış emlak. Uzun süreli kiralanan varlıklar.

Leaseholds : Kiralamaktan doğan hak. Kiralanmış şey. Uzun süreli kiralanan varlıklar. Sözleşme ile kiralanmış mal. Kiralanmış mal. Kiracı. Kiralanmış. Kira ile tutma hakkı. Sözleşme ile kiralanmış emlak.

İngilizce Leaseholders Türkçe anlamı, Leaseholders eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Leaseholders ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Householder : Evsahibi. Hane sahibi. Evi yöneten kimse. Bir evden sorumlu olan kimse. Kiraya veren. Aile reisi. Mal sahibi. Evden sorumlu olan. Ev sahibi.

Hirer : Patron. Kiralayıcı. Kirayla tutan kimse. Kira sözleşmesini imzalayanlardan biri. her hangi bir şeyi kira ile tutan kişi. İşe alan. Kiraya veren. Kiralayan. İşveren.

Renter : Dağıtımcı. Dağıtım işiyle uğraşan kimse. Sinema, televizyon alanlarında kullanılır.

Holder : Çek, ödek ve benzeri tecim belgitlerinden kendisine verilmiş ve aktarılmış bulunanların iyesi olan kişi. Çek, bono, poliçe, gönderim belgesi, hisse senedi, tahvil vb. her türlü değerli kağıdı yasalara uygun olarak elinde bulunduran kişi. Hamil. Taşıyıcı. Kulp. Bir ortaklık veya mal üzerinde payı olan kişi. hisse senedini satın alarak elinde bulunduran kişi. Tutacak. İçinde bir şey saklanabilen kap. İktisat, ekonomi alanlarında kullanılır. İçine bir şey konulan nesne.

 

Householders : Kiraya veren. Hane sahibi. Mal sahibi. Evden sorumlu olan. Ev sahibi. Ev halkı. Evi yöneten kimse. Evsahibi. Aile reisi.

Lessee : Kiralayan. Kiralama işleminde kiraya konu olan malların kullanım hakkını devralan kişi.

Lodger : Kiracının kiracısı. Pansiyoner. İkinci müstecir. Misafir.

Lessees : Kiralayan. Kiracılar.

Homeowner : Ev sahibi. Mal sahibi. Konut sahibi. Evi olan kimse. Kiraya veren. Aile reisi.

Leaseholders synonyms : leaseholder, homeowners, tenant, leasehold, leaseholds, leaseman, charterer, hirers, leasor, lodgers, lease holder.