Baldpates türkçesi Baldpates nedir

  • Kel.
  • Başında beyaz tüyler bulunan yaban ördeği.
  • Dazlak kafalı adam.
  • Başında beyaz tüyler bulunan amerikan yaban ördeği.

Baldpates ingilizcede ne demek, Baldpates nerede nasıl kullanılır?

Baldpate : Başında beyaz tüyler bulunan yaban ördeği. Dazlak kafalı adam. Başında beyaz tüyler bulunan amerikan yaban ördeği. Kel.

İngilizce Baldpates Türkçe anlamı, Baldpates eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Baldpates ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Coot : Aptal. Yaban ördeği. Bataklık kuşları (grallae) takımının, su tavuğugiller (rallidae) familyasından, 47 cm kadar uzunlukta, tüyleri kara, gagası et renginde, avrupa, asya, filipinler ve kuzey afrika'da yaşayan bir tür. Sakarmeke. Su tavuğu. Bükülmek. Sutavuğu. Dazlak.

Bald : Dazlak. Besbelli. Tüysüz. Sade. Dazlak (argo terim). Küstah. Yalın. Sıkıcı. Saçsız.

Widgeon : Yabanördeği. Yaban ördeği.

Balds : Yüzsüz. Küstah. Sade. Besbelli. Kabak kafalı. Yavan. Süssüz. Kılsız.

Soul : Timsal. Kimse. Öz. Kök. Kişi. Temel direk. Tin. Soul. Can. Ruh.

Balder : Yalın. Tüysüz. Sıkıcı. Sade. Yapraksız. Dazlak (argo terim). Saçsız. Kabak. Küstah. Kabak kafalı.

Someone : Bir kimse. Biri. Önemli kimse. Kimse. Şahsiyet. Birisi.

 

Wigeon : Kazlar (anseriformes) takımının, ördekgiller (anatidae) familyasından, iskandinavya, kuzey rusya, sibirya'nın güneyinden kamçatka'ya kadar uzunan bölgelerde kuluçkaya yatan, türkiye'de yalnız kış aylarında görülen, göl ve bataklıklarda yaşayan, göç sırasında ve kış aylarında deniz kenarlarında da görülen ve yeşil baş ördekten daha küçük olan bir tür. ıslık çalan ördek. Yaban ördeği. Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Parlak beyaz bir başı olan kuzey amerika'ya özgü bir yaban ördeği. Her kanadında beyaz bir benek olan avrasya kökenli bir tatlı su ördeği. Ana vatanı avrupa olan, göl ve nehir kıyılarındaki sazlıklarda yaşayan, çiftler halinde beslenen, kolay üreme yeteneğinde olan ördek ırkı. Fiyu. Fiyu ördeği.

Egghead : Entelektüel. Dirsek çürütmüş kişi. Bilgili kişi. Mürekkep yalamış. Aydın (kimse). Çok bilgili kişi. Yumurta kafa. Zeki veya akıllı tip. Aydın.

Coots : Sakarmeke. Yaban ördeği. Dazlak. Bükülmek. Sutavuğu. Aptal. Su tavuğu.

Baldpates synonyms : anas americana, anas penelope, american widgeon, baldhead, as bald as a coot, baldpate, baldie, bald as a coot, individual, somebody, baldheads, person, baldest, baldy, denuded, mortal.