Shuttle service türkçesi Shuttle service nedir

  • Mekik taşımacılığı.
  • Mekik servis.
  • Belirli bir tarifeye uymak yerine düzenli aralıklarla çalışan sefer.
  • Gidiş geliş servisi.
  • Aracın aynı hatta gidip gelmesi.
  • Karşılıklı sefer.
  • Shuttle seferi.
  • Mekik sefer.

Shuttle service ingilizcede ne demek, Shuttle service nerede nasıl kullanılır?

Shuttle : İleri geri işlemek. Servis aracı. Mekik. Uzay mekiği. Gözelemeye yarayan, üzerine iplik sarılan boynuz, kemik, ağaç, metal ve plastikten yapılan uzunluğunca olan büyüklüğü sarılacak ipliğin kalınlığına ve gözelenecek ağ miktarına bağlı olarak değişen bir araç, ağ iğnesi. Mekik dokumak. (dokumacılıkta) mekik. Dokuma tezgahı. Ağ iğnesi. Birkaç yer arasında getirip götürmek.

Service : Aşmak (erkek hayvan). Başlama atışı. Çiftleştirmek (kısrak). Hizmet vermek. Hizmet etmek. Bakımını sağlamak. Servis. Tamir etmek. Gereksinimleri karşılama ve üretildiği anda tüketilme özelliklerine sahip her türlü etkinlik. Müşteriye bakmak.

Shuttle belt conveyor : Mekik taşıyıcı.

Shuttle box : Mekik kutusu.

Shuttle bus : İki nokta arasında sefer yapan otobüs. Servis otobüsü. Gidiş geliş otobüsü. Gidip gelen otobüs. Ring seferi. Aynı hatta gidip gelen otobüs. Ring servisi.

Shuttle car : Mekik araba.

İngilizce Shuttle service Türkçe anlamı, Shuttle service eş anlamlısı

 

Sözcükler, direkt olarak Shuttle service ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Shuttles : (dokumacılıkta) mekik. İki yer arasında sürekli sefer yapan yolcu aracı. Birkaç yer arasında getirip götürmek. Birkaç yer arasında gidip gelmek. Mekik dokumak. Servis aracı. Gidip gelmek. İleri geri işlemek. Mekik.

Shuttle : Gidip gelmek. İleri geri işlemek. Gözelemeye yarayan, üzerine iplik sarılan boynuz, kemik, ağaç, metal ve plastikten yapılan uzunluğunca olan büyüklüğü sarılacak ipliğin kalınlığına ve gözelenecek ağ miktarına bağlı olarak değişen bir araç, ağ iğnesi. Mekik dokumak. İki yer arasında sürekli sefer yapan yolcu aracı. Dokuma tezgahı. (dokumacılıkta) mekik. Birkaç yer arasında gidip gelmek. Birkaç yer arasında getirip götürmek.