Campo türkçesi Campo nedir

  • Güney amerika'da her yana yayılmış küçük ağaçlar ve çalılarla çimen kaplı geniş düzlük.
  • İspanyol veya italyan kasabasının meydanı.
  • Kolorado eyaletinde şehir.
  • Kırsal bölge.

Campo ingilizcede ne demek, Campo nerede nasıl kullanılır?

Peace of campo formio : Campo formio barışı.

Campodeiform : İyi gelişmiş bacak ve antenleri olan uzun yassı larva. Kampodeiform larva.

Camporee : İzci topluluğu.

Camporees : İzci topluluğu.

Campos : (kampüs ve polis kelimelerinin kombinasyonu) rice üniversitesi'nin (william marsh rice ınstitute tarafından kurulan ve 1912 yılında houston, teksas'ta açılan) kampüsünde güvenliği sağlayan ve devriye gezen polis gücü. Kolorado eyaletinde şehir.

Camp for displaced persons : Kendi ülkelerinden veya evlerinden uzaklaştırılmış insanlar için geçici iskan yerleri. Mülteci kampı.

Camp fever : Karahumma. Tifo.

Camp follower : Sempatizan. Orduya hizmet eden fahişe. Orduyu takip eden fahişe veya yardakçı. Ordunun gerisinden gelen siviller. Parti taraftarı. (üye olmayan) parti taraftarı.

Camp chair : Portatif sandalye. Kamp sandalyesi. Katlanır sandalye.

Camp fire : Açıkta yakılan ateş. Düşerge ateşi. Bir kamp yerinde ısınmak veya yemek pişirmek için yakılan ateş. Kamp ateşi.

İngilizce Campo Türkçe anlamı, Campo eş anlamlısı

 

Sözcükler, direkt olarak Campo ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Boot camp : Acem birliği. Acemi eğitim programı veya kampı. Eğitim imkanları. Acemi birliği. Yeni askerlerin eğitim kampı.

Camp out : Açıkta yatmak. Çadırda kalmak. Kamp yapmak. Bir çadırda uyumak. Kamp kurmak. Çadırda yaşamak. Bir süre zaman geçirmek için açık havaya gitmek.

Bivouac : Çadırsız geçirmek. Açık ordugah. Açık ordugah kurmak. Çadırsız asker kampı. Geceyi açık havada. Geceyi çadırsız geçirmek. Kamp kurmak. Açık havada gecelemek. Konak. Çadırda kalmak.

Hutment : Sazdan, kamıştan ya da yeğnil madenlerden yapılmış, insanların barınmasına ya da mallarını saklamasına ayrılmış yapı. Kamp. Eğreti yapı. Karargah. Düşerge.

Dinosaur : Dinazor. Dinozor.

Campos : (kampüs ve polis kelimelerinin kombinasyonu) rice üniversitesi'nin (william marsh rice ınstitute tarafından kurulan ve 1912 yılında houston, teksas'ta açılan) kampüsünde güvenliği sağlayan ve devriye gezen polis gücü.

The boonies : Kırsal alan. Çok uzak ve izole yer. Taşra. (argo) taşra.

Clark : Missouri eyaletinde şehir. Güney dakota eyaletinde şehir. Bir soyadı. Bir erkek adı. New jersey eyaletinde yerleşim yeri. Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri.

Avon : İllinois eyaletinde yerleşim yeri. Güney dakota eyaletinde şehir. Kozmetik ve güzellik ürünlerinin bir doğrudan pazarlayıcısı. Connecticut eyaletinde şehir. Fransa'da bir şehir. Ohio eyaletinde şehir. Minnesota eyaletinde şehir. New york city merkezli amerikan ortaklığı. New york eyaletinde yerleşim yeri. İngiltere'de bir kontluk.

 

Carbondale : Pennsylvania'da (abd) bir şehir. İllinois eyaletinde şehir. Illinois'de (abd) bir şehir. Pensilvanya eyaletinde şehir. Kansas eyaletinde şehir.

Campo synonyms : live, crawford, central city, populate, countryside, akron, the country, aspen, denver, basalt, the sticks, encamp, tent, aspens, encampment, laager, lager, military quarters, cantonment, basalts, bailey, dwell, boonies, brighton, rural region, inhabit.