Candid camera türkçesi Candid camera nedir

  • Gizli kamera.
  • Küçük fotoğraf makinesi.
  • Kamera şakası.
  • Kamera şakaları.

Candid camera ile ilgili cümleler

English: Smile, you're on candid camera!
Turkish: Gülümseyin, bu bir kamera şakası!

Candid camera ingilizcede ne demek, Candid camera nerede nasıl kullanılır?

Candid : Samimi. Saf. Gizli çekimde kullanılan. Açık yürekli. İçten. Candan. Toksözlü. Asıl fikrini gizlemeyen. Gerçek. Dobra.

Camera : Kamera. Fotoğraf makinesi. Fotograf makinesi. Hakimin odası. Alıcı. Fotoğraf çekmekte kullanılan aygıt. Bilgisayar, sinema, televizyon, veterinerlik alanlarında kullanılır. Sinema filmi çevirmekte kullanılan aygıt. tv. televizyon almacına ulaştırılacak konunun görüntüsünü elektriksel ime çeviren elektronik yapılı alıcı çeşidi. Mahrem. Gizli.

Candid eye : Arı göz. Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Kanada'daki ulusal film kurumu'nun 1958-60 yıllarında televizyon için gerçekleştirdiği filmlerden oluşan bir akım; dolaysız sinemanın çeşitlerinden biri.

Candid observer : Tarafsız gözlemci.

Candid shot : Habersiz çekilen fotoğraf. Gizlice çekilen fotoğraf.

Candida : Bir mantar çeşidi. Gıda endüstrisinde candida utulis, candida lipolytica, candida mycoderma ve candida pseudotropicalis (candida kefyr, torula kefyr) gibi türleri önem arz eden, yuvarlak veya oval hücreli maya cinsi. İnsanlarda ve hayvanlarda mantar hastalığına yol açabilen bir maya cinsi. Kandida. Candida. Doğada yetişen köpükümsü mantar. Maya tipi mantar cinsi.

 

İngilizce Candid camera Türkçe anlamı, Candid camera eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Candid camera ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Kodak : Kodak makinası ile fotoğraf çekmek. Kodak marka makineyle çekilen fotoğraf.