Celandines türkçesi Celandines nedir

Celandines ingilizcede ne demek, Celandines nerede nasıl kullanılır?

Greater celandine : Kırlangıçotu. Kırlangıç otu.

Lesser celandine : Basurotu. Basur otu.

Celandine : Kırlangıç otu. Sarı çiçekli bitki. Basurotu. Dokunmabana. Kına çiçeği. Kırlangıçotu. Balsamin.

Icelandic : İzlandaca. İzlandalı. İzlanda'ya özgü. İslanda dili. İzlanda (ile ilgili). İzlanda'ya ait. İzlanda.

Icelandic cattle : İzlanda’dan köken alan, soyunun 1 yüzyılda norveç’ten izlanda’ya getirilen sığırlardan geldiğine inanılan, izlanda sığır varlığının çok küçük bir kısmını oluşturan, genellikle boynuzsuz, özellikle 6 temel renkte 100’den fazla değişik biçimde görülebilen, çoğunlukla kırmızı, kırmızı benekli veya çizgili, kahverengi ve siyah veya siyah benekli, ineklerine süt verimi ve sütteki protein onanı yönünde seleksiyon uygulanmış, öncelikle süt verimi yönünde yetiştirilen kombine verimli sığır ırkı. İzlanda sığırı.

Icelandic sheep : İzlanda koyunu. Kuzey avrupa kısa kuyruklu koyun sınıfına dahil, izlanda’da bulunan, bacaklarda, yüzde ve memede yapağı bulunmayan, özellikle uzun değil ancak geniş, enli bir vücut yapısında ve mükemmel bir etçi ırk yapısına sahip, yapağısı birçok renkte olabilen ancak en sık beyaz renge rastlanan, yapağı verimi de oldukça iyi olan koyun ırkı.

 

Iceland : İzlanda.

Icelandic citizen : İzlanda uyruklu. İzlanda vatandaşı.

Icelander : İzlandalı.

Icelandic low : İzlanda alçağı.

İngilizce Celandines Türkçe anlamı, Celandines eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Celandines ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Pilewort : Basur otu.

Jewelweeds : Sarı veya turuncu çiçekli bir kuzey amerika bitkisi. Sarı veya turuncu çiçekleri olan iki bitkiden herhangi biri (doğu ve orta kuzey amerika'ya özgü).

Lesser celandine : Basur otu.

Poppy : Haşhaşgiller (papaveraceae) familyasından, 1-1,5 metre boyunda, tek yıllık, otsu, beyaz ya da mor çiçekli, kapsül meyvesinden afyon elde edilen, tohumlan yağ imalinde kullanılan bir kültür bitkisi. haşeş, haşgeç, afyon. Afyon. Afyon çiçeği. Papaver. Haşhaş. Kokulikot. Gelincik rengi. Gelincik kırmızısı. Gelincik.

Jewelweed : Sarı veya turuncu çiçekli bir kuzey amerika bitkisi. Sarı veya turuncu çiçekleri olan iki bitkiden herhangi biri (doğu ve orta kuzey amerika'ya özgü).

Celandine : Sarı çiçekli bitki.

Herb : Ot. Nebat. Toprak üstü gövdeleri genelde yeşil renkli olan ve ikincil kalınlaşmanın olmadığı bitkiler. Yabani ot. Şifalı bitki. Zayıf veya güçsüz mahkum. Öneri. Bitki. Yemeklere tat vermek için kullanılan bitki.

Celandines synonyms : lady's earrings, herbaceous plant, genus chelidonium, impatiens capensis, chelidonium, genus impatiens, orange balsam, chelidonium majus, swallowwort, greater celandine, swallow wort, touch me not.