Chester türkçesi Chester nedir

  • İngiltere'de bir şehir.
  • İowa eyaletinde şehir.
  • Çocuk tacizcisi (ceza evi argosu).
  • İllinois eyaletinde şehir.
  • Vermont eyaletinde yerleşim yeri.
  • Güney dakota eyaletinde yerleşim yeri.
  • New york eyaletinde yerleşim yeri.
  • Maine eyaletinde yerleşim yeri.
  • New hampshire eyaletinde yerleşim yeri.
  • İngiltere'de şehir.

Chester ile ilgili cümleler

English: Manchester United is one of the most successful teams in both the Premier League and England.
Turkish: Manchester United, hem Premier League'de hem de İngiltere'de en başarılı takımlardan biridir.

English: Chester Arthur had been a successful lawyer.
Turkish: Chester Arthur başarılı bir avukattı.

English: Manchester United won the match, four to two.
Turkish: Manchester United maçı 4-2 yendi.

Chester ingilizcede ne demek, Chester nerede nasıl kullanılır?

Chester project : Chester projesi.

Chester white pork : Chesterbeyaz domuzu. Pensilvanya’nın chester şehrinden köken alan, dolayısıyla da adını buradan alan, anaç ve kombine verimli, bütün vücut beyaz renkte, kulaklar geniş ve yüze doğru sarkık, dayanıklı ve kuvvetli vücut yapısına sahip domuz ırkı.

Chesterfield : Uzun palto. Güney carolina eyaletinde yerleşim yeri. Kanepe. Kabarık kanepe. New hampshire eyaletinde yerleşim yeri. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. İllinois eyaletinde yerleşim yeri. Missouri eyaletinde şehir. New jersey eyaletinde yerleşim yeri. Kanape.

 

Chesterfields : Missouri eyaletinde şehir. Güney carolina eyaletinde yerleşim yeri. İllinois eyaletinde yerleşim yeri. Kabarık kanepe. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. New hampshire eyaletinde yerleşim yeri. Kanepe. Uzun palto. İçten düğmeli bir tür palto. New jersey eyaletinde yerleşim yeri.

Gilbert keith chesterton : Muhafazakar siyasi görüşleri ile tanınan ingiliz deneme yazarı ve yazar. Gk chesterton (1874-1936).

Winchester rifle : İlk olarak 1866 yılı dolaylarında yapılmış olan bir tüfeğin ticari markası (bu tüfek abd tarafından 19'uncu yüzyılın ikinci yarısında yaygın bir şekilde kullanılmıştır). Winchester tüfeği.

Winchester : Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri. Virginia eyaletinde bölge. İngiltere'de yerleşim yeri. Güney ingiltere'de bir şehir. Bir soyadı. Winchester tüfeği. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Kentucky eyaletinde şehir. İdaho eyaletinde şehir. İllinois eyaletinde şehir.

Manchester united : Manchester united futbol klübü. İngiliz futbol klübü.

Winchester college : Winchester'da (ingiltere) bulunan en eski ingiliz devlet (halka açık) okulu. Winchester koleji.

 

Manchester terrier : Manchester teriyeri. Manchesterteriyeri. İngiltere’den köken alan, teriyer ve whippet ırklarının birleştirilmesi sonucu 1 yüzyılda fare avlaması için geliştirilmiş, aralarında bağ bulunmamasına rağmen görüntüsü doberman ırkına benzeyen, standart ve toy olmak üzere iki varyetesi bulunan, küçük, sıkı ve çevik bir yapıda, rengi siyah ve ten rengi olan, zeki, öğrenmekten keyif alan, hareketli ve yaşam dolu, itaat yarışmaları ve çeşitli becerilerin öğrenilmesinde oldukça başarılı olan, kemirgen avcılığında yetenekli ve bekçi köpeği olarak da yetiştirilen köpek ırkı, siyah ve sarımsı kahverengi teriyer, fare teriyeri. Siyah ve sarımsı kahverengi teriyer.

İngilizce Chester Türkçe anlamı, Chester eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Chester ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Annas : Anna. Hindistan rupisinin on yedide biri tutarında olan madeni para. Ohio eyaletinde yerleşim yeri. Kadın ismi.

Coventry : İngiltere west midlands'da bir şehir. Dışlamak. İngiltere'de yerleşim yeri. İngiltere'de bir kent. Connecticut eyaletinde şehir. Rhode ısland eyaletinde yerleşim yeri.

Alta vista : Kansas eyaletinde şehir. Çok güçlü bir internet arama motoru (internet).

Ames : Bir soyadı. Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri. Orta ıowa'da (abd) ıowa bilim ve teknoloji devlet üniversitesi'nin bulunduğu şehir. Teksas eyaletinde şehir. Abd'de birkaç şehrin ve kasabanın adı.

Pennsylvania : Pensilvanya. Amerika'da eyalet.

Akron : Akron. Kolorado eyaletinde şehir. Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. Alabama eyaletinde şehir. Ohio eyaletinde şehir. Ohio'da (abd) bir şehir. New york'ta (abd) bir şehir. Uç, uzantı.

Armstrong : Bir soyadı. Missouri eyaletinde şehir. Teksas eyaletinde şehir. Donanım deyimi. Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri.

Barry : Minnesota eyaletinde şehir. Erkek ismi. Galler'de yerleşim yeri. Bir erkek adı.

Argyle : Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Örgüde kullanılan baklava deseni. Missouri eyaletinde şehir. Minnesota eyaletinde şehir. Missouri eyaletinde yerleşim yeri. Georgia eyaletinde yerleşim yeri. Sos saklamak için kullanılan kap çeşidi. Baklava desenli. Teksas eyaletinde şehir.

Herefords : Amerika'da domuz türü. İngiltere'de yerleşim yeri. Hereford. İngiliz sığır cinsi. Teksas eyaletinde şehir.

Chester synonyms : commodore john barry bridge, keystone state, champaign, batavia, pa, anna, leeds, oxford, albion, cambridge, worcester, ava, tottenham, derbies, bridgeport, alden, bristols, plymouth, arlington, brighton, atlanta, carlyle, alexander, alexanders, amess, wells, birmingham, durham, arion, cairo, carbondale, derby, byron.