Glimmering türkçesi Glimmering nedir

  • Işık verme.
  • Hafif parıldama.

Glimmering ingilizcede ne demek, Glimmering nerede nasıl kullanılır?

Glimmeringly : Yanardöner bir şekilde. Pırıl pırıl. Hafif pırıltı ile. Hafif ışık vererek.

Glimmerings : Hafif parıldama. Işık verme.

A glimmer of hope : Umut ışığı. Bir ümit ışığı.

Glimmer : Işık vermek. Hafifçe pırıldamak. Parıldamak. Seziş. İma. Zayıf bir şekilde parlamak. Zerre. Önemli kayaç yapıcı mineral grubu. (demir ve magnezyum karışığı ile birlikte alüminyum silis tuzları. hepsinin metalik olmayan parıltısı, tam bir dilinimi ve altı kenarlı enine kesitleri vardır. en önemli çeşitleri: muskovit (ak mika): potasyumlu mika, kaı2 (oh,f2 / aısi3o9); ak, sertlik 2-2.5, özgül ağırlık 2.78-2.88; serisit: ufak taneli ve normal kristal şeklini göstermeyen muskovit; biotit (kara mika): magnezyum ve demir mikası, k (mg, fe)3 (oh)2 (al, fe) si3o10 kahverengi, yeşil, kara; çizgi ak, kahverengi yeşilimsi; sertlik 2.5-3, özgül ağırlık 2.8-3.2. Işık vermek (hafif).

Glimmered : Zerre. Işık vermek. Parıltı. İma. Hafif ışık. Parıldamak. Hafifçe pırıldamak. Azıcık miktar. Hafif pırıltı. Işık vermek (hafif).

Aglimmer : Işıldayan. Parlayarak. Parlayan. Işıyan. Parıldayan.

Glimmers : Seziş. Işık vermek. Hafif ışık. Hafif pırıltı. Azıcık miktar. Zerre. İma. Işık vermek (hafif). Parıltı. Parıldamak.

 

İngilizce Glimmering Türkçe anlamı, Glimmering eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Glimmering ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Glimmer : Işık vermek (hafif). Hafifçe pırıldamak. Zayıf bir şekilde parlamak. Zerre. Hafif ışık. Azıcık miktar. Mika. Donuk ışık. Parıltı.

Intimation : Üstü kapalı söyleme. İma. Üstü kapalı anlatma. Haber. Bildirme. Çıtlatma. Öneri.

Inkling : Kuşku. İpucu. Seziş. Kuşkulanma. İma. Kestirme. İz. Sezme. İşaret.

Suggestion : Bilgisayar, sosyoloji alanlarında kullanılır. Önerme. Aşılama. Teklif. İma. Öneri. Eser. Telkin. İleri sürme (fikir). Toplumsal koşullandırma içinde düşünme, uslamlama gibi denetim yollarının işlemesine olanak bırakmadan, bireylerde önceden belirlenmiş tepkileri elde edecek ölçüde güçlü bir uyarıcı yardımıyla sağlanan inandırma biçimi.

Glimmering synonyms : glimmerings.

Glimmering ingilizce tanımı, definition of Glimmering

Glimmering kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Faint, unsteady light. A glimmer.