Hair cream türkçesi Hair cream nedir

Hair cream ingilizcede ne demek, Hair cream nerede nasıl kullanılır?

Hair : Saç. İplik biçiminde olan herhangi bir deri uzantısı, kıl. trikom. kuş tüyü. Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Kafatasının derisi üzerinde uzayan kıllara verilen özel ad. tüy. kıl. Hayvan ve insanların derisinden çıkan belirsiz sayıda ince tel. İpince. Tüy. Kıl. Deri içerisinde ve dışında yer alan, kesitinde medulla, korteks ve kıl kütikülası bulunan, kuvvetli, düz ve genellikle kaba olan yapağıdan daha düz esnek epidermal oluşumlar. dermiste yatık uzanan kıllar deri yüzeyinden dar açıyla dışarı açılırlar. vücudun değişik bölgelerinde çeşitli doğrultularda örgülenmeler yaparlar. Lif.

Cream : Krema. Tatmin olmak. Sütün santrifüjden geçirildikten sonra, içinde % 20-50 oranında yağ bulunan kıvamlı kısmı. süt, yumurta ve şekerle hazırlanan ve pastacılıkta kullanılan katkı maddesi. Kaymak tutmak. Köpürmek. Yormak. Kıvam bakımından merhemlere göre daha yumuşak olan, yağlı ve yağsız olmak üzere iki biçimde hazırlanabilen yarı katı ilaç biçimi. Kaymak bağlamak. Suyunu çıkarmak. Kaymak.

Hair ball : Bigudi.

Hair breadth : Çok kısa aralık veya mesafe. Yakın. Çok dar. Kıl kadar mesafe. Kıl payı.

 

Hair brush : Saç fırçası.

Hair care : Saç bakımı.

İngilizce Hair cream Türkçe anlamı, Hair cream eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Hair cream ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Hair conditioner : Saç şekillendirici.