Stargazers türkçesi Stargazers nedir

 • Balıklar (pisces) sınıfının, kemikli balıklar (teleostei) takımının, dikenli yüzgeçliler (acanthopterygii) alt takımından, başları büyük ve geniş, tropik denizlerde ve akdeniz'de yaşayan türleri olan bir familya.
 • Yıldız gözlemcisi.
 • Tiryaki balığı.
 • Tepegöz.
 • Kurbağabalığı.
 • İdealist.
 • Biyoloji alanında kullanılır.
 • Hayalci.
 • Kurbağa balığıgiller.
 • Hayalperest.
 • Dalgın.

Stargazers ingilizcede ne demek, Stargazers nerede nasıl kullanılır?

Stargazer : Gökbilimci. Yıldızbilimci. Hayalci. Astrolog. Yıldız gözlemcisi. Kemikli balıklar (teleostei) takımının, kurbağa balığıgiller (uranoscopidae) familyasından, 15-25 cm kadar uzunlukta, tropik denizlerde ve akdeniz'de yaşayan bir tür. Astronom. Tepegöz. Kurbağabalığı.

Stargaze : Hayallere dalmak. Yıldızları gözlemlemek.

Stargazed : Yıldızları gözlemlemek. Hayallere dalmak.

Stargazes : Yıldızları gözlemlemek. Hayallere dalmak.

Stargazing : Hayalcilik. Dalgınlık. Yıldız izleme. Hayallere dalıp gitme. Yıldız gözleme.

İngilizce Stargazers Türkçe anlamı, Stargazers eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Stargazers ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Abiotic factor : Abiyotik faktör. Canlı varlıkların hayatlarını önemli derecede etkileyen iklim faktörleri, toprağın özellikleri, suyun kimyasal yapısı gibi faktörler. Canlı varlıkların hayatlarını önemli derecede etkileyen, iklim faktörleri, toprağın özellikleri ve suyun kimyasal yapısı gibi faktörler.

 

Idealistic : Ülkücü. Toplum için çalışan. Ülküsel. İdealizme ait.

A site : Ribozomun üzerinde amino asit taşıyan taşıyıcı rna ların bağlandığı yer. aminoasil yeri, aminoaçil yeri. A yeri.

Escapist : Gerçeklerden kaçan kimse. Sürükleyici (roman veya film). Gerçeklerden kaçan. Romantik. Hayal dünyasında yaşayan kimse.

Illusionist : İllüzyonist. El çabukluğu ve ustalıkla gerçekte olmayan bir şeyi oluyor gibi gösteren sanatçı. İlizyonist. Hokkabaz. Gözbağcı. Sihirbaz. İlüzyonist.

Dreamy : Mükemmel. Müphem. Hulyalı. Rüya dolu. Rüya gibi. Romantik. Belirsiz. Hayal.

Abstracted : Ayrılmış. Düşünceli. Zihni meşgul. Soyutlanmış.

Absenting : Bulunmamak. Devamsız. Bulunmayan. Gaip. Namevcut. Yok (mevcut olmama). Yoklamada bulunmayan. Bulunmayan (kişi) (orada artık). Eksik.

Stargazer : Kemikli balıklar (teleostei) takımının, kurbağa balığıgiller (uranoscopidae) familyasından, 15-25 cm kadar uzunlukta, tropik denizlerde ve akdeniz'de yaşayan bir tür. Astronom. Gökbilimci. Astrolog. Yıldızbilimci.

Overhead projector : Gün ışığı projektörü. Tepegöz projeksiyon makinesi. Bilgisayar, sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Gün ışığında gösterimi gerçekleştirebilen gösterici. Gün ışığı göstericisi.

Stargazers synonyms : woolgatherer, escapists, abductor muscle, fanciful, abacus bodies, squint eyed, deeper, daydreamer, wishers, bemused, gaze, a protein, dreamer, acacia, a cell, idealizer, fantast, deepest, imaginative, a chromosome, broody, fantasts, cogitative, visionaries, abramis zone, idealist, distrait, absented, illusionists, stare, absent minded, contemplative, cyclop.