Stomachers türkçesi Stomachers nedir

Stomachers ingilizcede ne demek, Stomachers nerede nasıl kullanılır?

Stomacher : Korsa. Korsaj.

Stomached : Hazmetmek. Mide. Kursak. Kaldırmak. Tahammül etmek. Katlanmak. Sindirmek. Sineye çekmek. Dayanmak. Karın.

Stomach ache : Mide ağrısı. Karın ağrısı.

Stomach dilation : Mide genişlemesi ve dönmesi. Gastrik dilatasyon.

Stomach diverticulum : Mide divertikülümü. Genç domuzlarda yemek borusunun hemen üstünde yutağın arka duvarında yer alan, anatomik, küçük kese.

Stomach pump : Mide yıkama tulumbası. Mide yıkama aleti. Mide yıkayan tulumba.

Stomach worm : Şerit kurdu. Hayvanların midesinde yaşayan parazitik solucanlardan herhangi biri. örneğin, haemonchus, ostertagia veteladorsagia türleri. Mide solucanları.

Stomach wall : Mide duvarı. Mide çeperi.

Stomach lining : Mide zarı.

Stomach exercise : Karın egzersizi.

İngilizce Stomachers Türkçe anlamı, Stomachers eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Stomachers ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Corseting : Korset. Korse.

Corsages : Kadınların süs olarak taktığı çiçek veya buna benzer aksesuar. Süs çiçek demeti (kadınların süs olarak göğüs veya bele taktığı). Kadın yeleği. Süs çiçek (kadınların süs olarak göğüs veya bele taktığı). Elbisenin üst kısmı. Çiçek buketi.

 

Corsage : Süs çiçek (kadınların süs olarak göğüs veya bele taktığı). Çiçek buketi. Kadınların süs olarak taktığı çiçek veya buna benzer aksesuar. Elbisenin üst kısmı. Kadın yeleği. Süs çiçek demeti (kadınların süs olarak göğüs veya bele taktığı).

Waists : Bir şeyin orta kısmındaki girinti. Orta kısım. Geminin orta kısmı. Kemer. Bel. Yelek. Bluz. Kadın elbisesinin üst kısmı.

Waist : Yelek. Orta kısım. Geminin orta kısmı. Bluz. Kadın elbisesinin üst kısmı. Bel. Bir şeyin orta kısmındaki girinti. Vücudun göğüs ile karın bölgeleri arasında kalan kuşak kısmı.

Corsets : Korset. Korse.

Bodices : Kadın yeleği. Elbisenin üst kısmı. Korse. Beden.

Corset : Korset. Korse.

Stomachers synonyms : stomacher, bodice, garment.