Discomforting ingilizcede ne demek, Discomforting nerede nasıl kullanılır?

Discomfort glare : Ruhbilimsel göz kamaşması. Rahatsız edici bir duyulanma doğuran ama görüşü bozması ille de gerekli olmayan göz kamaşması. bk. göz kamaşması, fizyolojik göz kamaşması. Konforsuz kamaşma.

Discomfort : Üzmek. Rahatsız etmek. Sıkıntı. Rahatsızlık veren şey. Dert. Rahatını kaçırmak. Rahatını bozmak. Ağrı. Bozmak. Rahatsızlık.

Discomfortable : Rahatsız edici. Tedirgin. Nahoş.

Discomforted : Rahatsız etmek. Ağrı. Sıkıntı vermek. Rahatını kaçırmak. Rahatını bozmak. Keyfini kaçırmak. Üzmek. Bozmak. Rahatsızlık.

Discomforts : Rahatsız etmek. Rahatını kaçırmak. Bozmak. Keyfini kaçırmak. Üzmek. Rahatsızlık. Rahatını bozmak. Ağrı. Sıkıntı vermek.

İngilizce Discomforting Türkçe anlamı, Discomforting eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Discomforting ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Alloyed : Alaşım hazırlamak. Karışım yapmak. Alaşım halinde. Alaşımlı. Değerini düşürmek. Alaşım yap.

Flatten : Bozum etmek. Düzleştirmek. Yassıltmak. Düzleşmek. Yassılamak. Yassılaşmak. Yassılaştırmak. Dümdüz etmek. Yaslamak. Matlaştırmak.

Aggrieve : Kederlendirmek. Kırmak. İncitmek. Mağdur etmek. Gücendirmek. Rencide etmek. Mağdur duruma düşürmek.

Annoyances : Baş ağrıtma. Baş belası. Sıkıntı. Sıkıntı kaynağı. Kızgınlık. Rahatsız etme. Kızdırma. Üzüntü kaynağı.

Complaints : Şikayetler. Ağlayıp sızlanma. Şikayet. Yakınma. Suçlama. Şikayet sebebi. Sitem. İftira. Dert.

Give the pips : Canını sıkmak. İğrendirmek.

Afflicts : Acı vermek. Istırap vermek. Başına bela olmak. Kaygı vermek. Eziyet etmek. Sarsmak.

Distemper : Hayvanlardaki bulaşıcı bir grup hastalığın ortak adı. Gerginlik. Hasta etmek. Aksilik. Distemper. Badanalamak. Tutkallı boya ile boyamak. Hastalık.

Cast down : İndirmek. Devirmek. Morali bozuk. Aşağı atmak. Yere atmak. Canını sıkmak.

Annoyance : Sıkıntı kaynağı. Kızdırma. Üzüntü kaynağı. Baş ağrıtma. Rahatsız etme. Sıkıntı. Kızgınlık. Baş belası.

Discomforting synonyms : soreness, break up, smart, dispiriting, complaint, hassles, agitates, chagrin, pain, ail, besets, ruffling, badgers, bother, hassle, burden, bothering, affect, afflict, chevies, agitate, afflicting, aggrieving, depress, discomposure, ruffle, bug, spasm, ached, clogging, ailed, disease, badger.

Discomforting ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Discomforting kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Discomforting ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Discomforting anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Discomforting ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Çavşırı: Çavşır bitkisi ile ilgili detaylı bilgi (nerelerde yetişir vs...) alabilir miyim?...
  • Referandum: herhangi ciddi bir sistem değişikliğinde, hükümetlerin son bir kez de direkt olarak halka sordukları oylama biçimi olan referandum, a...
  • Semirsek: Kilis yöresinde kısaca SEMSEK denilen yufka arasına iç pilav (soğanlı,kıymalı pilav) konularak 10x10 olarak hazırlanıp zeytinyağında ...
  • Sorgulama: Vatan Ülke ve Millet olarak en büyük eksiğimiz olarak algıladığım değerlendirdiğim genel manada Ticaret de Siyaset de ve Genel yaşa...
  • Kafeterya: Bana acil bir şekilde İçecek işletmelerinin çeşitleri , tanımları ve çalışanların görevleri lazım yardımcı olabilirmisiniz yarın bir ...