Dignotion türkçesi Dignotion nedir

  • Ayırt edici işaret.

İngilizce Dignotion Türkçe anlamı, Dignotion eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Dignotion ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Distinguishing mark : İşaret.

Chemical change : Kimyasal değişiklik. Kimyasal değişme. Bir özdeğin moleküllerindeki atomların artma, azalma ya da yeniden düzenlenmesiyle kimyasal bileşiminde oluşan değişme. Kimyasal değişim.

Learning : İrfan. Tahsil. Eğitim, sosyoloji alanlarında kullanılır. Bilgi. Bilim. Öğrenim. Kavramsal düzenlemeler yapma süreci. 2-alıştırma ve uygulamaların oldukça sürekli olan etkilerine verilen ad. belli bilgi, beceri ve anlayışlar edinme. tepki ve davranışlarda her zaman ya da kimi durumlarda yaşantıların oluşturduğu değişme. Maarif. İlim. Belli durumlar ve sorunlar karşısında tepki ve davranış oluşturma, bunları değiştirerek yenilerini edinebilme yeteneği. 2-ekinin iletilme ve yayılma süreci.

Acquisition : Hukuki açıdan bir firmanın başka bir firmanın varlıklarının yarısından fazlasını satın alması. krş. beyaz şövalye, kara şövalye. Kütüphaneye yeni gelen kitap. Elde edilen şey. Müzeye yeni gelen eşya. Edinme. Edinti. Dermede yer alması uygun görülen her türlü gereci, satın alma, bağış ya da değişim gibi yollarla kitaplığa kazandırma. İktisap. Yakalama. Şirket alımı.

Dignotion ingilizce tanımı, definition of Dignotion

Dignotion kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Diagnostic. Distinguishing mark.