Allen türkçesi Allen nedir

  • İrlanda'da yerleşim yeri.
  • New york eyaletinde yerleşim yeri.
  • Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri.
  • Kentucky eyaletinde şehir.
  • Teksas eyaletinde şehir.
  • Erkek ismi.
  • Nebraska eyaletinde yerleşim yeri.
  • Bir erkek adı.
  • Bir soyadı.
  • Kansas eyaletinde şehir.

Allen ile ilgili cümleler

English: A big tree has fallen in the storm.
Turkish: Fırtınada büyük bir ağaç devrildi.

English: You'll need an Allen key to open it.
Turkish: Onu açmak için bir allen anahtara ihtiyacın olacak.

English: A dire tragedy has befallen me.
Turkish: Başıma korkunç bir trajedi geldi.

English: Will you introduce me to the young woman talking with Mrs. Allen?
Turkish: Bayan Allen ile konuşan genç kadını bana tanıtır mısın?

English: Tom couldn't assemble the bed because he didn't have the right sized Allen key.
Turkish: Tom, doğru ebatta alyan anahtarı olmadığı için karyolanın montajını yapamadı.

Allen ingilizcede ne demek, Allen nerede nasıl kullanılır?

Allen ginsberg : (1926-1997) 1960'larda asi gençlik akımının lideri olan amerikalı şair. Howl ve kaddish adlı şiir derlemelerinin yazarı.

Allen kelsey grammer : Cheers ve frasier programlarıyla yıldızlaşan ünlü amerikalı aktör ve yönetmen. 1955 yılında doğan kelsey grammer'in doğum adı.

Allen key : Alyan anahtarı.

 

Allen key holder : Alyanlık. Bazı gitarların ayarlarını yapabilmek için kullanılan çeşitli boyuttaki alyanları pratik kullanım amacıyla bir arada tutan ve gitar kafasının arka tarafında konumlandırılan metal cep.

Allen screw : Allen anahtarı. Altı köşeli gömme başlı vida. Allen vidası. Alyen vida. Alyan başlı vida.

Allen wrench : Gömme anahtar. Alyan anahtar. Allen tornavidası. Altı-köşe l şeklinde anahtar. Alyen anahtar. Setuskur anahtarı. Alyan anahtarı.

Allen stewart konigsberg : Woody allen (1935 doğumlu). Abd'li musevi film yapımcısı ve aktör.

Allenby : Britanya mandalığı döneminde filistin'in ilk valisi. Britanyalı bir polis şefi. Bir soyadı. Edmund henry allenby (1861-1936).

Allenby bridge : Ürdün nehri üzerinden geçen jericho'nun (israil) hemen doğusundaki köprü.

Allende : İsabeş allande (1942 doğumlu). The house of the spirits (ruhlar evi) romanının yazarı olan şilili yazar. Salvador allende (1908-1973). Silahla vurularak öldürülen 1970-1973 yılları arasındaki şili devlet başkanı. Bir soyadı.

İngilizce Allen Türkçe anlamı, Allen eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Allen ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Coon : Gündüz feneri. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Zenci (aşağılayıcı). Kara köpek. Kurnaz. Hayb. Karaköpek. Rakun. Zenci.

 

Alejandro : Bir erkek adı (alexander'ın bir biçimi).

Adrian : Minnesota eyaletinde şehir. Pek çok tarihi katolik kişinin adı. Missouri eyaletinde şehir. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Bir kadın adı. Michigan eyaletinde şehir. Georgia eyaletinde şehir.

Abravanel : Bir erkek adı (ibranice). Abarbanel. İber yarımadası'nda yaşayan en eski ve en köklü musevi ailelerden biri.

Argyle : İowa eyaletinde şehir. Georgia eyaletinde yerleşim yeri. Missouri eyaletinde yerleşim yeri. Sos saklamak için kullanılan kap çeşidi. Baklava biçimli örme çorap. Minnesota eyaletinde şehir. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Örgüde kullanılan baklava deseni. Baklava desenli.

Arma : Özbağlanımlı yürüyen ortalama.

Albany : Missouri eyaletinde şehir. Newyork eyaleti başkenti. New york eyaletinin başkenti (abd). İllinois eyaletinde yerleşim yeri. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Avustralya'nın western australia eyaletinde şehir. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. New mexico eyaletinde şehir. New york eyaletinin başkenti. Ohio eyaletinde yerleşim yeri.

Auburn : Washington eyaletinde şehir. Koyu kestane. New mexico eyaletinde şehir. Michigan eyaletinde şehir. Kestanerengi. Kumral. Kestane rengi. Massachusetts eyaletinde yerleşim yeri.

Allen stewart konigsberg : Abd'li musevi film yapımcısı ve aktör. Woody allen (1935 doğumlu).

Alban : İlk ingiliz şehit (katoliklik). Saint alban (3'üncü yüzyıl). Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri.

Allen synonyms : ethan allen, woody allen, bagdad, abernathy, atlanta, adalbert, aleksey, clones, ames, alden, clara, churchill, belfast, attica, abou hatzira, balbriggan, ahikam, augusta, alvin, andre, abegg, abilene, absalom, adolf, alma, abderhalden, amess, abaya, amarillo, alamo, andy, alice, abu.