Bonhomie türkçesi Bonhomie nedir

Bonhomie ingilizcede ne demek, Bonhomie nerede nasıl kullanılır?

Bonhomies : Sempatiklik. Cana yakınlık. Hoşluk. Neşelilik. İyi uyluluk. Tatlılık. İyi huyluluk.

Carbonhydrate fermentation test : Karbonhidrat fermantasyon testi. Mikroorganizmaların çeşitli özel karbonhidratları ayrıştırma yeteneklerini belirlemek amacıyla yapılan deneyler.

Carbonhydrates : Karbonhidrat. Polihidroksi aldehitler veya polihidroksi ketonlarla bunların türevlerinden oluşan, her su molekülüne karşı bir karbon atomuna sahip, karbon sayısı ve kapsadığı aldehit veya keton grubuna göre adlandırılan monosakkarit, disakkarit, oligosakkarit, polisakkaritlerin türevleri gibi gruplandırılan organik bileşikler, karbohidratlar. Cx (h2o)y; şeker, nişasta gibi önemli besinleri oluşturan ve bitkilerce üretilen organik bileşikler sınıfı. Karbonhidratlar.

İngilizce Bonhomie Türkçe anlamı, Bonhomie eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bonhomie ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Warmheartedness : Sevimli ve hoş olma durumu. Dostça olma durumu. İyi kalplilik. Sıcak kalplilik. Yüreği sıcaklık. Anlayışlılık. Sıcakkanlılık. Sevgi dolu olma.

 

Sociality : Sosyal gruplar oluşturma eğilimi. Sosyal olma durumu. Arkadaş canlısı olma durumu. Sosyallik. Sokulganlık.

Amicabilities : Arkadaşlık. Nezaket. Dostluk. Dostanelik.

Cheeriness : Keyiflendiricilik. Neşe. Neşeli. Keyiflilik. Neşeli oluş. Şen.

Festiveness : Neşeli ve keyifli olma. Bir festival için uygun olma. Şenlik yapmaya müsaitlik. Bayram havası.

Gleefulness : Sevinçten uçma. Sevinçli olma. Coşku. Şenlik. Neşeli olma. Neşe.

Complacency : Memnuniyet. Rahatlamanın yol açtığı gevşeklik. Rehavet. Rahatlık. Hoşnutluk. Sevinç. Kendinden hoşnut olma. Halinden memnun olma. Gönül rahatlığı.

Mellowness : Hoşgörü. Yumuşamışlık. Yumuşaklık. Olgunluk.

Goodliness : İyilik.

Bonhomie synonyms : sweetness and light, condescendingness, common touch, likableness, elfishness, dulcitude, gayness, congeniality, jocundity, honey, personableness, cordiality, favorableness, jocundities, affableness, friendliness, sociableness, bonniness, hilariousness, honeying, charmingness, agreeability, empathic, geniality, honeys, blandness, coziness, gentilesse, approachability, debonairness, affability, amenity, cordialness.

Bonhomie zıt anlamlı kelimeler, Bonhomie kelime anlamı

Unfriendliness : Arkadaşsızlık. Kötü muamele. Düşmanlık. Sevimlilikten yoksunluk. Arkadaştan yoksunluk. Kabalık. Soğukluk.

Bonhomie ingilizce tanımı, definition of Bonhomie

Bonhomie kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Pleasant and easy manner. Good nature.