Calamars türkçesi Calamars nedir

Calamars ingilizcede ne demek, Calamars nerede nasıl kullanılır?

Calamar : Kalamar.

Calamares : Gıda olarak pişirilip servis edilen kalamar.

Calamari : Gıda olarak pişirilip servis edilen kalamar. Kalamar.

Calamaries : Kalamar.

Calamary : Kalamar.

Calamistrum : Bazı örümceklerde metatarsus üzerindeki tarağa benzer yapı. Kalamistrum.

Calamander : Abanoz tahtası. Bir cins sert ağaç. Mobilya yapımında kullanılan bazı tropikal asya ağaclarının siyah veya kahverengi çizgili sert tahtası.

Calamine : Sulu çinko silikat. Kalamin. Tutya taşı. Tutyataşı.

Calamities : Afat. Musibet. Yoksulluk. Felaket. Afet. Bela. Sefalet.

Calamity : Sefalet. Badire. Yoksulluk. Bela. Musibet. Facia. Felaket. Afet.

İngilizce Calamars Türkçe anlamı, Calamars eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Calamars ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Squid : Supya. Kafadan ayaklılar (cephalopoda) sınıfından, 20 cm kadar uzunlukta, söbe biçiminde vücutlu, 8 kollu ve 2 uzun dokunaçlı olan, denizlerde yaşayan bir yumuşakça türü. Mürekkep balığı. Aşırıiletken nicemsel girişim aygıtı anga. 1 sterlin. Mürekkepbalığı. Kendine fazla güvenen ancak yetenekleri kısıtlı olan yarışçı. (abd) denizci.

Calamari : Gıda olarak pişirilip servis edilen kalamar.

 

[#loligo Loligo] : Loligo. Kafadan ayaklılar (cephalopoda) sınıfından, vücudu uzun ve koni biçiminde, yenen türlerine kalamar denen bir yumuşakça cinsi. Mürekkepbalığı familyası.

Seafood : Yenilebilen deniz ürünü.

Squids : Sürekli kendini öven motorcu tip. 1 sterlin. Supya. Mürekkepbalığı. Mürekkep balığı. (abd) denizci. Aşırıiletken nicemsel girişim aygıtı anga. Kendine fazla güvenen ancak yetenekleri kısıtlı olan yarışçı.

Calamars synonyms : fish genus, sparidae, sheepshead porgy, calamus penna, family sparidae, genus calamus, calamary, calamar, calamaries.