Squids türkçesi Squids nedir

  • Mürekkepbalığı.
  • Sürekli kendini öven motorcu tip.
  • Kalamar.
  • Supya.
  • Mürekkep balığı.
  • (abd) denizci.
  • Aşırıiletken nicemsel girişim aygıtı anga.
  • Kendine fazla güvenen ancak yetenekleri kısıtlı olan yarışçı.
  • 1 sterlin.

Squids ingilizcede ne demek, Squids nerede nasıl kullanılır?

Squid : 1 sterlin. Mürekkep balığı. Aşırıiletken nicemsel girişim aygıtı anga. (abd) denizci. Sürekli kendini öven motorcu tip. Kendine fazla güvenen ancak yetenekleri kısıtlı olan yarışçı. Supya. Kafadan ayaklılar (cephalopoda) sınıfından, 20 cm kadar uzunlukta, söbe biçiminde vücutlu, 8 kollu ve 2 uzun dokunaçlı olan, denizlerde yaşayan bir yumuşakça türü. Mürekkepbalığı.

Squib : Maytap. Fişek. Dinamit fitili. Patlayıcı. Taşlama. Hiciv. Yergi. Kestanefişeği.

Squibs : Hiciv. Dinamit fitili. Patlayıcı. Maytap. Taşlama. Fişek. Yergi. Kestanefişeği.

Squiffy : Sarhoş. Çakırkeyif. Kafası dumanlı.

Squiggle : Kısa ve eğri çizgi. Karalamak. Kıvrılmak. Çevirmek. Kısa ve eğri çizgiler çizmek. Kıvırtmak. Kısa ve dalgalı çizgiler çizmek. Çiziktirmek. Döndürmek. Kargacık burgacık yazmak.

Squiggled : Kısa ve dalgalı çizgiler çizmek. Kıvırtmak. Kıvrılmak. Karalamak. Döndürmek. Kargacık burgacık yazmak. Çevirmek. Kısa ve eğri çizgiler çizmek. Çiziktirmek.

 

Squilgee : Çekçek.

Squillitic : Skuilitik.

Squinches : Gözleri kısmak. Tırsmak. Tromp. Geri çekilmek. Kısmak. Payanda kemeri. Bindirmelik tonozcuğu. Çekinmek. Tonoz. Tonoz bingi.

Squiggly : Dalgalı ve dönen bir şekilde. Dalgalı. Eğri büğrü. Kıvrımlı. Kısa ve eğri bir şekilde. Kısa ve dalgalı bir şekilde.

İngilizce Squids Türkçe anlamı, Squids eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Squids ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Cuttled : Paftalamak. Katlamak. İstiflemek.

Firing squad : Merasim mangası. İdam mangası. Tören kıtası. Selam makamında grup ateşi eden takım. Atış mangası.

Firing party : İnfaz mangası. Atış müfrezesi. Atış mangası. İdam mangası. Tören kıtası.

Police squad : Polis müfrezesi.

Nickers : At sesine benzer se çıkarmak. Gülmek. Hafifçe kişnemek. Kişnemek. Hafifçe kişneme.

Cuttlefishes : Kafadan ayaklılar. Çok hücrelilerden (metazoa), yumuşakçalar (mollusca) dalından, başlarının ön bölgesinde kaslı, çekmenli ya da çengelli uzun kolları bulunan, gözleri iyi gelişmiş, başlarının altındaki bir huniden fırlatılan suyun basıncı ile hareket eden, vücudun iç bölgesine yerleşmiş iç iskelet halinde küçük bir kabuğu bulunan, hepsi ayrı eşeyli, denizlerde yaşayan, tehlike karşısında mürekkep bezinden kara renkli sıvı salgılayan türleri olan bir sınıf. ahtapot (octopus), mürekkep balığı (sepia officinalis), loligo (loligo), notilus (nautilus) iyi bilinirler. mürekkep balıkları. Sepia.

 

Eleven : On bir rakamı (11, xı). On bir kişilik takım. On bir. Onbir. 11.

Sepia : Mürekkep balığının mürekkebi. Siyaha yakın koyu kahverengi. Siyaha yakın koyu kahverengi renk. Mürekkepbalığı boyası. Sepya. Kahverengi ağırlıklı resim. Sepya ile yapılmış resim. Siyah boya.

Bench : Yedek kulübesi. Eğitim, jimnastik, madencilik alanlarında kullanılır. Yargıçlık. İş masası. Benç. Yargıç kürsüsü. Sıra. Bank. Geniş yüzeyiyle oturarak gövde alıştırmalarına, ayakları bağlayan dar yüzlü dilmesiyle denge alıştırmalarına yarayan uzunca bir tahta sıra. Hakim kürsüsü.

Varsity : Üniversite. Üniversite takımı. Birdem. En iyi takım. Birinci takım (okulda veya üniversitede). Okulda en iyi oyunculardan oluşturulan takım.

Squids synonyms : junior varsity, minor league team, hit squad, army unit, social unit, a team, major league team, little league team, jv, defending team, hockey team, major league club, minor league club, crew, unit, cuttle, defence, stringer, battery, five, section, calamars, team, calamar, offence, nickered, quid, first team, football team, flying squad, basketball team, nickering, loligo.

Squids zıt anlamlı kelimeler, Squids kelime anlamı

Offense : Gücenme. Dargınlık. Kalbini kırma. Cürüm. Hücum. Bkz.offence. İncitme. Saldırı. Suç. Gücendirme.

Defense : Savunma silahları. Bir takımın kalesini korumak ve gol yememek için oyun süresince çaba göstermesi. Doğrulama. Savunu. Müdafaa. Davalı. Defans oyuncusu. Vikaye. Sanık.

Defence : Himaye. Saldırıya karşı koyma hareketi. Savunma. Davalı. Hukuk, voleybol alanlarında kullanılır. Müdafaa. Savu. Doğrulama. Vikaye. Korunma.

Squids antonyms : offence, stand still.