Caresser türkçesi Caresser nedir

  • Nazikça okşayan kimse.
  • Okşayıp kucaklayan kimse.

Caresser ingilizcede ne demek, Caresser nerede nasıl kullanılır?

Caressers : Nazikça okşayan kimse. Okşayıp kucaklayan kimse.

Caressed : Kucaklamak. Sevmek. Öpmek. Okşamak.

Caresses : Sevmek. Kucaklamak. Kucaklama. Öpme. Okşamak. Okşama. Sıvazlamak. Okşayış. Öpmek.

Caress : Öpmek. Okşama. Sıvazlamak. Öpme. Okşamak. Kucaklamak. Okşayış. Kucaklama. Sevmek.

Caressing : Okşayış. Şefkatli. Okşama. Tatlı. Sevecen.

Care about : Umursamak. Hatır saymak. Aldırmak. Hatrını saymak. Önem vermek. Önemsemek. İlgilenmek.

Cares : Sevmek. İlgilenmek. Önemsemek. İlgi duymak. Kafaya takmak. Beğenmek. Kendini üzmek. Hevesli olmak. Hoşlanmak. Önem vermek.

Who cares : Boşver. Kimi bağlar. Kim takar. Çok da tın. Kimin umurunda. Kime ne. Çok da umurumdaydı. Bana ne.

Decares : Dekar. Dönüm. 10 ara eşit olan alan ölçü birimi.

No one cares : Kimse önemsemiyor. Hiç kimse için önemli değil.

İngilizce Caresser Türkçe anlamı, Caresser eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Caresser ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Calling : Ticari unvan. Heves. İstek. İş. Telefon etme. Meslek. Seslenme. Çağrı. Görev aşkı. Davet.

Specialisation : (britanya ingilizcesi) uzmanlaşma. Spesifik eylem. İktisat, sosyoloji alanlarında kullanılır. Tek bir alanda çalışma (birçok alan veya iş yerine). Tek bir iş yapma (birçok alan veya iş yerine). Ülkelerin, bireylerin veya örgütlerin üretime yönelik çabalarını, yeteneklerini ve bilgilerini çok sayıda alandan ziyade sınırlı bir alanda yoğunlaştırarak verimliliklerini artırması. (bilgisayar) verimliliği arttırmak amacıyla azaltma (specialization olarak da yazılır). Bir şeyi belli bir amaca uygun hale getirme. Uzmanlık. İhtisas.

 

Speciality : Özgü şey. Özel nitelik. Hususiyet. Özgüllük. İhtisas. Özel ilgi. Spesiyalite. Uzmanlık. Salt bir nesne ya da bir duruma özgü olma. Özellik.

Walk : Üzerinde yürümek. Eşlik etmek. Yürüyüş. Yürüyüşe çıkarmak. Gezinmek. Dolaşmak. Yürütmek. Adımla ölçmek. Taşımak (iterek). Yürüyüş biçimi.

Vocation : Çağırma. Uğraşı. Bir kimsenin geçimini sağlamak için sürekli yaptığı; bilgi, eğitim veya yaratıcı güç gerektiren etkinlik. Kabiliyet. İlahi bir göreve çağrı. Meslek. Uğraş. Yetenek. Sanat. Görev.

Walk of life : Kesim. Meslek. Toplumsal sınıf. Sosyal durum.

Job : Görevi kötüye kullanmak. Güçlük. İş. İş yapmak. Komisyonculuk yapmak. Zorluk. Görev. Bir bilgisayarda uygulanmak üzere bir ya da birçok görevden oluşacak biçimde tanımlanmış bilgi işlem öbeği. Meslek. Komişyonculuk yapmak.

Progression : İlerleme. Devamlılık. Geçiş. Devam. Sıra. Progresyon. İleri gitme. Gelişme. Bir hastalığın daha yaygın ve ağır duruma gelmesi.

Occupation : İş. Meslek. Meşguliyet. Zanaatçılık. Tasarruf. İşgal. Kullanan. Uğraşı. Oturma. Zorla alma.

 

Caresser synonyms : onward motion, professional life, line of work, caressers, lifework, advancement, specialty, forward motion, advance, life history, specialization, specialism, line, procession, business life, progress, business.

Caresser zıt anlamlı kelimeler, Caresser kelime anlamı

Retreat : Yeniden işlemek. Bir köşeye çekilip dinlenme. Kaçmak. İnziva. Yeniden bakım yapmak. Geri çekilmek. Gitmek. İnzivaya çekilmek. Geri çekilme. Dinlenmek için çekilmek.

Stay in place : Yerinde kalmak.