Chinks türkçesi Chinks nedir

Chinks ingilizcede ne demek, Chinks nerede nasıl kullanılır?

Chink : Çatlak. Şıngırdatmak. Şangırdatmak. Şıkırtı. Metalik ses. Yarık. Metalik ses çıkartmak. Çinli. Para. Şıkırdamak.

Chinkapin : Pasifik sahillerinin derin oluklu kabuğu koyu yeşil yaprakları olan ve yenilemeyen bir kabuklu yemiş veren yaprak dökmeyen ağacı (kayın veya akağaç familyasından). Abd'nin güneyinde yukarda sıralanan iki ağacında minik kabuklu kuruyemiş meyvesi (ayrıca chinquapin). İnce uzun yaprakları ve minik yenebilir kabuklu yemiş meyvesi olan kayın familyasından çalımsı kestane.

Chinkara : Asya'ya özgü küçük gazel.

Chinked : Şıkırdatmak. Şıngırdatmak. Şıkırtı. Metalik ses çıkartmak. Çatlak. Şangırdatmak. Temiz para. Yarıkları doldurmak. Şıkırdamak. Şangırdamak.

Chinking : Şangırdamak. Metalik ses çıkartmak. Çatlak. Temiz para. Yarıkları doldurmak. Şıngırdatmak. Şıkırdamak. Şıkırtı. Şıkırdatmak. Şangırdatmak.

Chin strap : Çene kayışı.

Chin chin : Şerefe. Selam!. Şerefe!. Sağlığımıza. Merhaba. Selam.

Pachinko : Japon atari oyunu.

Aksai chin : Aksa-yı çin.

 

Japanese chin dog : Japon çin köpeği. Japon spanyeli.

İngilizce Chinks Türkçe anlamı, Chinks eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Chinks ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Brass : Cüret. Bando. Pirinçten yapılmış eşya. Mangır. Kimya, madencilik alanlarında kullanılır. Pirinçle kaplamak. Bakır-çinko alaşımlarının genel adı.(halk arasında sarı da denir.). Pirinç. Tıngır.

Chasms : Duygusal farklılık. Toprakta veya kayalarda oluşmuş derin ve geniş çatlaklar. Boşluk. Gedik. Derin yarık. Kanyon. Büyük ayrılık. Ara. Uçurum. Yarık (derin).

Philosophize : Felsefe ile uğraşmak. Filozof gibi konuşmak. Filozofça düşünmek. Felsefeyle meşgul olmak. Felsefe yapmak. Filozofça konuşmak.

Connect : İrtibatlamak. İlişki kurmak. İlgili olmak. Bağlamak. Bitiştirmek. Birleşmek. İletişim sağlamak. Bağlı olmak. Bağlantılamak.

Clanked : Zangırdamak. Şakırdamak. Madeni ses. Tangırdamak. Çınlama. Şakırdatmak. Madeni ses çıkarmak. Şıngırdamak.

Rattle : Çatırdamak. Tıngırdamak. Kaynana zırıltısı. Cırcır. Gıcık etmek. Bebek çıngırağı. Vırvır etmek. Şakırdamak. Tıngırdatmak.

Boodles : Rüşvet. Anafor. Cemaat.

Banknote : Saymaca kağıt para. Kaime. Banknot. Kağıt para. Altın ya da gümüş karşılığı olmayan kağıt para. devlet gücüyle dönüştürülen zorunlu bir borçlanmadan başka bir anlam ve niteliği olmayan kağıt para. Papel.

 

Bunce : Talih kuşu. Gökten gelen refah. Beklenmedik zenginlik. Devlet kuşu. Para (argo terim). Bolluk. Devletkuşu. Zenginlik getiren şey. Kazanç kaynağı. Beklenmedik iyi şans.

Clangored : Madeni ses. Şakırtı. Gürültü. Çınlama. Tınlama. Madeni ses çıkarmak.

Chinks synonyms : ruminate, cerebrate, associate, chasm, link, tie in, breads, pore, clangoured, judge, think over, meditate, imagine, pass judgment, breaches, coffer, twink, clanking, breach, suppose, breakages, cleft, reason, clangor, cranny, puzzle over, crannies, give, focus, speculate, brasses, link up, center.

Chinks zıt anlamlı kelimeler, Chinks kelime anlamı

Dissociate : Ayrı olarak düşünmek. Birbirinden ayrılmak. Ayrı tutmak. Çözüşmek. Ayrıştırmak. Çözünmeye uğramak. Ayırmak. Ayrışmak.