Coquettes türkçesi Coquettes nedir

  • Şuh.
  • Fettan kadın.
  • İşveli veya fingirdek kadın.
  • Koket.
  • Yosma.
  • Fingirdek kadın.

Coquettes ingilizcede ne demek, Coquettes nerede nasıl kullanılır?

Coquette : İşveli veya fingirdek kadın. Fettan kadın. Yosma. Fingirdek. Fingirdek kadın. Şuh. İşveli. Koket. Oynak kadın. Bulvar tiyatrosunda cilve yapan genç kız rolü.

Coquetted : Fingirdemek. Önemsememek. Nazlanmak. Hafife almak. Cilve yapmak.

Coquetting : Cilve yapmak. Nazlanmak. Fingirdemek. Hafife almak. Önemsememek.

Coquettish : Şuh. Yosma. Nazenin. Oynaşan. Cilveli. Oynak. Edalı. Fingirdek. İşveli. Naz yapan.

Coquettish airs : Cilve.

Monocoque : Takviyesiz. Monokok.

Coquettishly : Fingirdek bir biçimde. Çapkın bir halde. Cilveli bir şekilde. Çapkınca bir şekilde. Cilveli bir biçimde. Önemsiz bir şekilde.

Coquet : Hafife almak. Nazlanmak. Kırıtmak. Cilveli hareket etmek. Önemsememek. Cilve yapmak. İşve yapmak. Fingirdemek.

Coquetry : Şuhluk. Cilve. Naz. İşve. Oynaşma. Aşna fişne.

Coquettishness : İşve. Oynaşma. Naz.

İngilizce Coquettes Türkçe anlamı, Coquettes eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Coquettes ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Sassiest : Sırnaşık. Arsız. İşvebaz. Haddini bilmez. Sulu. Zarif. Şımarık. Utanmaz. Küstah.

 

Tease : Kızdırmak. Kabartmak (kumaş). Alay ederek sataşmak. Sataşan. Sataşmak. Tedirgin etmek. Takılmak. Taramak. Rahatsız etmek. Uylamak.

Sassy : İşvebaz. Utanmaz. Zarif. Küstah. Haddini bilmez. Sırnaşık. Şımarık. Arsız. Sulu.

Perter : Şımarık. Yılışık. Küstah. Arsız. Cıvık. Laubali. Sulu.

Fabric : Bir kayacın iç yapısı. (iç yapı, kayacın oluşum koşullarına bağlı olduğundan belli başlı doku örneklerinde, kayaç cinslerine göre şöyledir: a) kor kayaçlar. 1. kristal: kayaç yapıcı minerallerin hepsi kristal biçimi göstermektedir, aralarında bağlayıcı madde yoktur. kristal dokunun şu cinsleri vardır: a) tüm kristal: kayacı yapan bütün mineraller kristallenmişlerdir. b) yarı kristal: kristallenmiş yapıcılar arasında camsı madde de vardır. c) iri kristalli: kristallenmiş yapıcılar çıplak gözle görülebilmektedirler. ç) ince kristalli: kristal yapıcılar ancak mikroskopla seçilebilmektedir. d) taneli: kristallenmiş yapıcıların büyüklük ve biçimleri ortalama özdeştir. iri, ufak ve sık taneli dokular vardır. 2. camsı: kayaç tüm ya da büyük çoğunlukla, camsı bir madde ile yapılıdır. 3. porfirsi: sık taneli ya da camsı bir kayaç hamuru içinde kendine özgü kristal biçimi gösteren kristaller vardır. 4. camsı porfirsi: kayaç hamuru büsbütün camsı maddedir ve bu hamur içinde iri kristaller bulunmaktadır. 5. akış izli doku: kayacın geldiği magmanın akış yönü, kayaç hamurundaki kristalciklerin sıralanışından ve camsı maddenin biçiminden bellidir. 6. yuvarsı doku: camsı madde ile yapılı kayaç hamurunda, özekten ışınsal ve küresel biçimler vardır. a) tortul kayaçlar. doku genellikle birikme koşullarına uygun olarak katlıdır. c) başkalaşım kayaçları. mineralleri az çok özdeş zamanda kristallendiklerinden, bu kayaçlarda, genellikle kristal başkalaşım dokusu bulunur: a) mozaiksi doku: kayacın mineralleri taneli biçim gösterir. b) eşit doku: kayacın minerallerinin taneleri ortalama birbirine eşit büyüklüktedir. c) değişik doku: minerallerin tane büyüklükleri çeşitlidir. ç) porfirsi başkalaşım dokusu: taneli kayaçta, ötekilerinden sonra ve çok daha büyük tane büyüklüğünde gelişmiş kristaller vardır. d) porfir kırıklı doku: başkalaşımdan önce oluşmuş kristaller, kayaçta kalıntı durumunda bulunur. Yapı. Çatı. Bünye. Doku. İnşa. Dokuma. Kumaş. İskele.

 

Slappers : Tokat atan kimse. Tokatlayan kimse veya şey. Sürtük. Küçük orospu. (ingiliz argosu) orospu. Önüne gelenle yatan kadın.

Lightsome : Işık dolu. Uçarı. Çevik. Şen. Işık sağlayan. Hızlı. Havai. Canlı. Neşeli.

Coquettish : Oynak. Naz yapan. Cilveli. İşveli. Edalı. Fingirdek. Nazenin. Oynaşan.

Sex kitten : Cinsel açıdan çok seçici olmayan kadın. Aşırı seksi kadın.

Minx : Fingirdek kız. Arsız kız. Haspa. Sürtük.

Coquettes synonyms : vamper, prickteaser, adult female, cloth, jade, seductive, cocotte, material, scarlet woman, slapper, textile, vamp, sassier, jades, pertest, woman, coquette, flirt, pert.

Coquettes zıt anlamlı kelimeler, Coquettes kelime anlamı

Man : Adam yerleştirmek. Düşünme ve konuşma yetileri olan bilinçli, toplumsal canlı. Belirli bir iş için yeterince insan olmak. Adamla donatmak. Görev yapmak. Adam atamak. İnsan. Erkek. Adam vermek.

Coquettes antonyms : unsexy.