Hair clip türkçesi Hair clip nedir

  • Saç tokası.

Hair clip ile ilgili cümleler

English: Do you have hair clippers?
Turkish: Saç tıraş makineniz var mı?

Hair clip ingilizcede ne demek, Hair clip nerede nasıl kullanılır?

Hair : Deri içerisinde ve dışında yer alan, kesitinde medulla, korteks ve kıl kütikülası bulunan, kuvvetli, düz ve genellikle kaba olan yapağıdan daha düz esnek epidermal oluşumlar. dermiste yatık uzanan kıllar deri yüzeyinden dar açıyla dışarı açılırlar. vücudun değişik bölgelerinde çeşitli doğrultularda örgülenmeler yaparlar. İpince. Çok ince. Tüy. Lif. Saç. Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. İplik biçiminde olan herhangi bir deri uzantısı, kıl. trikom. kuş tüyü. Kıl. Kafatasının derisi üzerinde uzayan kıllara verilen özel ad. tüy. kıl.

Clip : Makasla kesmek. Kesmek. Kısaltmak. Kavramak. Kırkmak. Kazıklamak. İndirmek (argo terim). Sarılmak. Hile yapmak. Mandallamak.

Hair clippers : Saç tıraş makinesi. Saç kesim makinesi. Kıl kırpıcı. Kıl makası. Kesici. Saç kesme makinesi. Saç kırpıcı.

Hair ball : Bigudi.

Hair breadth : Yakın. Kıl payı. Kıl kadar mesafe. Çok kısa aralık veya mesafe. Çok dar.

Hair brush : Saç fırçası.

İngilizce Hair clip Türkçe anlamı, Hair clip eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Hair clip ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Hairpins : Keskin viraj. Toka. U şeklinde kıvrılan toka. Firkete.

Barrette : Barrete. Toka.

Barrettes : Toka. Barrete.

Hairgrip : Toka.

Slide : Toprak kayması. Kayılan yer. Akıp gitmek. Saydam. Kaybolup gitmek. Lam. Yarı ya da tam karartılmış bir odada bir gösterici ile beyaz perdeye ya da duvara yansıtılarak öğretim etkinliklerinde kullanılan saydam resim. Diyapozitif. Film ya da cam plak üzerinde alınmış positif resim. Kırık düzleminin yanlarındaki kayaç kütleleri.

Hairpin : U şeklinde kıvrılan toka. Firkete. Toka. Keskin viraj.

Hairclip : Toka. Saçı bir yere tutturmak için toka. Firkete.