Motor nerve türkçesi Motor nerve nedir

Motor nerve ingilizcede ne demek, Motor nerve nerede nasıl kullanılır?

Motor : Çeşitli biçimlerdeki erkeyi mekanik erkeye çeviren aygıt. (daha çok elektrik motoru anlamına kullanılır). Otomobil. İtici güç. Makine. Otomobille gitmek. Motor. Hareket ettirici. Fizik, sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Muharrik. Başka tür erkeyi işleyim erkesine çeviren işlerge.

Nerve : Cesaretlendirmek. Soğukkanlılık. Gayret. Çaba. Cesaret vermek. Sinirlere hakim olma. Damar (yaprak). Sinir. Küstahlık. Kuvvet.

Motor body : Motor gövdesi.

Motor car : Binit. Oto motris. Otomotris. Patlamalı, içten yanmalı, elektrikli bir motor ya da gaz türbiniyle devinen taşıt. Otomobil. Motris.

Motor cycle : İki tekerlekli ve motorlu taşıt. Motosiklet.

Motor development : Vücudun duruşu, bir yerden başka bir yere doğru devinmesi ve elleri kullanma ile ilgili tepkilerin belli bir sıra izleyerek olgunlaşması. Devinsel gelişme. Motor gelişimi.

İngilizce Motor nerve Türkçe anlamı, Motor nerve eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Motor nerve ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Motor neuron : Motor sinir hücresi. Uyarıları beyinden bezlere ve kaslara ileterek onları faaliyete geçiren sinirler. motor nöron. Motor siniri.