Rappers türkçesi Rappers nedir

  • Kapı tokmağı.
  • Kapıyı çalan kişi.
  • Kapıyı çalan kimse.
  • Tıklatan kimse.
  • Rap müzik yapan kimse.
  • Rapçi.

Rappers ingilizcede ne demek, Rappers nerede nasıl kullanılır?

Crappers : Lavabo. Tuvalet. Banyo. (kaba argo) hela.

Scrappers : Kazıyıcı. Yatak raspası. Kavgacı tip.

Strappers : İri yarı ve dinç kimse. Etine dolgun kız. Zebella.

Trappers : Tuzakçı. Avcı.

Wrappers : Şömiz. Saran kimse. Atkı. Eşarp. Kitap kabı. Örtü. Ceket (kitap için). Sabahlık. Sabahlık (giysi olarak). Paket kağıdı.

Understrapper : Başkasının emrinde olan. Ast.

Microsoft office wrapper : Microsoft office başlangıç asistanı.

Scrapper : Kavgacı tip. Yatak raspası. Kazıyıcı. Kavgacı kimse.

Rapper : Tıklatan kimse. Çalan kimse. Rapçi. Kapıyı çalan kimse. Kapı tokmağı. Rap müzik yapan kimse. Kapıyı çalan kişi.

Crapper : Lavabo. Tuvalet. (kaba argo) hela. Banyo.

İngilizce Rappers Türkçe anlamı, Rappers eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Rappers ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Voucher : Senet. Doküman. Tavan fiyatın uygulandığı durumlarda istemin sunumu aşmasına bağlı olarak oluşabilecek karaborsayı önlemek amacıyla devletin belli önceliklere göre mal dağıtımını düzenlemek için verdiği ve üzerinde kullanıcının adı, geçerlilik süresi, geçerli olduğu bölge ve malın türünün belirtildiği belge. malların geçici olarak ödemeleri yapılmadan yurt dışına çıkarılmasına olanak sağlayan gümrük belgesi. Delil. Belgit. Kupon. Makbuz. Fiş. Kefil. Karne.

 

Preamble : Gerekçe. Önsöz. Başlangıç. Açılış konuşması. Açış konuşması. Girizgah. Giriş. Başlama eki. Mukaddeme.

Ballot : Oylama yapmak. Oy pusulası. Gizli oylama. Kura çekmek. Oylama. Oy vermek. Kura kağıdı.

Platform : Tasarı. Yüksek yarışlık. Podyum. Taraça. Tartışma ortamı. Alıcı ile alıcı yönetmeni ve yardımcısının yüksek görüş noktasında çalışabilmelerini sağlamak için yapılmış ayaklı, dört köşe, yüksekçe kürsü. Rampa. Apartman topuk. Yayla. Bilgisayar, eskrim, sinema, televizyon alanlarında kullanılır.

Commercial instrument : Ticari enstrüman.

Resignation : Tevdi. Para ile bırakma. Kabullenme. İstifa mektubu. İstifa. Çekilme. Rıza. Vazgeçme. Katlanma (boyun eğerek).

Brevet : Fahri terfi vesikası. Bröve. İhtira beratı. Terfi belgesi. Terfi belgesi (subay).

Door handle : Kapı kulpu. Kapının kolu. Kapı kolu. Kapıları açıp kapayan kol. Kapı iç açma kolu. Sürme kapı tutamağı. Kapı açma kolu.

Resolution : Dokunun iyileşmesi. Çözülüm (müzik terimi). İltihabın iyileşmesi. Metanet. Ayrışma. Çözülme. Yasa tasarısı. Bir kuvveti, istenileni doğrultularda etkiyen en az iki kuvvete ayırma. üstüste binmiş izge doruklarını ayırma. Ayırma duyarlılığı. Seçme gücü.

Rappers synonyms : patent of invention, political program, written document, piece of writing, legal instrument, right of first publication, coureur de bois, political platform, doorknocker, charter, door knocker, source, inclosure, commercial document, article, program, capitulation, patent, specification, rapper, writing, instrument, hunter, document, certificate, clause, doorknobs, written material, enclosure, written report, declaration, official document, credentials.

 

Rappers zıt anlamlı kelimeler, Rappers kelime anlamı

Unfashionable : Modaya uymayan. Demode. Modaya uygun olmayan. Rağbette olmayan. Modası geçmiş. Moda olmayan.