Swollen egg türkçesi Swollen egg nedir

  • Yumurtaların suyla temas etmesiyle kabuk gözeneklerinden ve mikrofil deliğinden su alarak şişmesi.
  • Sertleşmiş yumurta.

Swollen egg ingilizcede ne demek, Swollen egg nerede nasıl kullanılır?

Swollen : Şişinmiş. Şişik. Kendini beğenmiş. Şişmiş. Gururlu. Kabarık. Şişkin. Şiş.

Egg : Torpido. Yumurta atmak. Damarına basmak. Genellikle yuvarlak şekilli, dişi eşey organında mayoz bölünmeleri sonucu teşekkül eden haploit kromozom sayılı, erkek eşey hücresi ile birleşerek zigotu meydana getiren, büyük, hareketsiz, bir hücre. ovum. Teşvik etmek. Yumurta. Kışkırtmak. Dürtmek. Taslak.

Swollen head syndrome : Şiş kafa sendromu. Evcil kanatlılarda, göz çevresi ve başın deri altı dokusunun yangı sonucu şişmesiyle belirgin, escherchia coli ve pnömovirüslerin beraberce oluşturdukları, heterofil içeren granülomlar ve fibrinoheterofilik infiltrasyonlarla belirgin, akut veya subakut seyirli enfeksiyon. Şişkin baş sendromu. Özellikle 4-6 haftalık etlik piliçlerde olmak üzere damızlık ve yumurtacı tavuklarda da görülen, göz içi sinüslerinde şişkinlik, çene altı ödemi, başın bükülmesi, kasların kasılması ve inkoordinasyonlarla belirgin akut seyirli viral hastalık.

Swollen headed : Kendini bir şey sanan. Kendini beğenmiş.

A bad egg : Değersiz kimse. Beş para etmez kişi. İtin teki. Beş para etmez kimse. Kendisine güvenilmeyen. Dürüst olmayan kişi. Sözünde durmayan. Şerefsiz.

A good egg : Dürüst ve güvenilir insan.