The virgin türkçesi The virgin nedir

  • Hazreti meryem.
  • [#bakir Bakire] meryem.
  • Meryem.
  • Kutsal bakire.
  • Bakire.
  • Meryem ana.
  • Hz. isa'nın annesi.

The virgin ile ilgili cümleler

English: The Virgin Mary is Jesus' mother.
Turkish: El değmemiş Meryem, İsa'nın anasıdır.

The virgin ingilizcede ne demek, The virgin nerede nasıl kullanılır?

The : Belirli veya spesifik bir kimse veya şeyi ifade etmek veya tanımlamak için kullanılan betimleyici (gramer). Belirli durumlarda isimden önce kullanılır. Belgili tanımlık. Belli bir objeyi veya kişiyi veya yeri nitelemek için kullanılır.

Virgin : Bakir. İşlenmemiş. Ekilmemiş. Bozulmamış. Kız oğlan kız. Kullanılmamış. Erden. Balta girmemiş. El değmemiş. Bakir (erkek).

The virgin mary : Meryem ana.

The virgin queen : Genç çiftleşmemiş dişi arı.

The 1967 borders : Bağımsızlık savaşı sonrasında ateşkes anlaşmalarında oluşturulan sınırlar (israil tarihi). Yeşil hat. 1967 sınırları.

The 2004 tsunami : 26 aralık 2004'teki büyük tsunami. Bir depremin tetiklediği ve iki kıtada 8 ülkede (tayland, hindistan, endonezya, malezya, maldivler, seylan, somali ve sri lanka) yaklaşık 225. 000 insanın ölümüne yol açan 26 aralık 2004'te meydana gelen yıkıcı tsunami. 2004 tsumanisi.

The a team : A takımı. Televizyonda macera dizisi ismi.

İngilizce The virgin Türkçe anlamı, The virgin eş anlamlısı

 

Sözcükler, direkt olarak The virgin ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Virginal : Çiftleşmemiş. Bakireye ait. Virjinal. Bakir. Kızlık. Bakireye özgü. Döllenmemiş. Bakireye yaraşır. El değmemiş.

Maid : Kadın hizmetçi. Evlenmemiş kız. Evlenmemiş genç kız. Hizmetçi. Bayan hizmetçi. Temizlikçi kadın. Kız. Hizmetçi kız. Hizmetçi kadın.

Virginals : El değmemiş. Bakireye yaraşır. Döllenmemiş. Bakireye ait. Çiftleşmemiş. Bakir. Harpsikorda benzeyen ve genelde ayaksız olan eski bir müzik aleti. Bakireye özgü. Virjinal.

Maids : Bayan hizmetçi. Hizmetçi kadın. Hizmetçi kız. Evlenmemiş kız. Temizlikçi kadın. Kız. Evlenmemiş genç kız. Kadın hizmetçi. Hizmetçi.

Virgin : Yoz. Saf. İşlenmemiş. El değmemiş. Ham. Kız. Bakir (erkek). Kız oğlan kız. Bozulmamış.

Maidens : Kızlık. Evlenmemiş genç kız. Kız oğlan kız. Bekar kız. Evlenmemiş kız. Kız. Genç kız. Bekar. Evlenmemiş kadın.

Our lady : Kutsal meryem. Meryemana.

Virgin mary : Meryemana.

Virgins : Bakir erkek.

The virgin synonyms : the virgin mary, mary, blessed virgin, the blessed virgin, madonnas, madonna, untouched, maiden.