Zounds türkçesi Zounds nedir

  • Aman allahım.
  • Olur şey değil.
  • Aman tanrım!.

Zounds ingilizcede ne demek, Zounds nerede nasıl kullanılır?

Hanzound tm : Hanszen koleji'ne ait (rice üniversitesi'nin) özel ses sistemi (hanzen ve ses kelimelerinin kombinasyonu).

Halzoun : Orta doğu’da fasciola cinsi trematodlarla enfekte çiğ hayvan karaciğerlerini yiyen insanlarda, genç parazitin yutak mukozasına tutunması, ağrı, kanama, yüz ve boyun ödemiyle belirgin hastalık, marara. Halzun.

Halzoun syndrome : Halzoun sendromu. İnsanlarda pentastomid bir parazit olan linguatula serrata’nın neden olduğu burun yollarının tıkanması, baş bölgesinde ödem ve duyu kaybıyla belirgin klinik belirtiler bütünü.

Zouave : Fransız ordusunda piyade askeri. Fransız ordusundaki kuzey afrikalı berberi birliklerine verilen bir isim. Fransız ordusunda piyade eri.

Zouaves : Fransız ordusundaki kuzey afrikalı berberi birliklerine verilen bir isim. Fransız ordusunda piyade eri. Fransız ordusunda piyade askeri.

Quartzous : Kuvarslı. Kuvars.

Bashibazouk : Başıbozuk.

Bouzoukis : Bir yunan çalgısı. Buzuki. Bir tür yunan sazı.

Bouzouki : Buzuki. Bir yunan çalgısı. Bir tür yunan sazı.

Bashi bazouk : Başıbozuk.

İngilizce Zounds Türkçe anlamı, Zounds eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Zounds ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Slash : Uzun kesik. Yırtmaç yapmak. Yara açmak. Kesmek. İyice indirmek. Kılıçla yol açmak. Yırtmaç. Kamçılamak. Kırbaçlamak. Kesinti yapmak.

Lesion : Zarar. Lezyon. Gabin. Doku veya hücrelerde anormallik veya değişim, patolojik değişiklik. patolojik değişim gösteren doku bölgesi. Hastalık veya zedelenme nedeniyle patolojik değişim gösteren doku bölgesi, herhangi bir deri hastalığında görülen sınırlı oluşumlardan her biri. Doku bozulması. Lezyon yaratmak. Alınan malla ödenen karşılık arasında bir yana aşırı yarar sağlayacak büyük fark. Sakatlık. Gabinden doğan zarar.

Injury : İncinme. İncitme. Bere. Yara. Üzgü. Kırma. Zarar. Halel. Zedelenme. Hasar.

Slice : Bölmek. Dilimlere ayırmak. Biçmek. Dilimlemek. Servis spatulası. Kesme vuruşu yapmak. Dilim dilim etmek. Hisse. Kesme vuruşu (tenis). Kesmek.

Gash : Kesmek. Yarık. Uzunca bıçak yarası. Derin yara açmak. Kesik. Kertik. Yaralamak. Derin yara. Kertmek. Bıçak yarası.

Omg : Aman yarabbim!. Aman allah'ım! (sohbet odalarında ve e-posta yazışmalarında kullanılan internet kısaltması).

Quarter : Geceletmek. Mahalle. Asker yerleştirmek. Dört parçaya bölmek. Dördün. Kökeni ispanyol akıncılar tarafından amerika’ya getirilen atlara dayanan, adından da anlaşılacağı üzere çeyrek mil gibi kısa mesafe yarışlarında usta, her renkte olabilen at ırkı. Çeyrek. Konaklatmak. Dörde bölmek. Quarter atı.

Laceration : Derin kesik. Lakerasyon. İncitme. Kesilme. Yırtık. Yırtılma. Kırma. Yaralanma. Parçalanma.

Upon my word : Şerefim üzerine. Aman!. Namusum üzerine.

 

Trauma : Örselenme. Yaralanma. Sarsıntı. Yara. Örselenim. Yaralama. Stres. Şok. Travma.

Zounds synonyms : half pound, oz., raw wound, good grief, lb, hurt, harm, for goodness sake, stigmata, cut, stone, scratch, my goodness, excoriation, upon my soul, bite, avoirdupois unit, ounce, abrasion, my god, scrape.

Zounds zıt anlamlı kelimeler, Zounds kelime anlamı

Silence : Susunuz. Sır saklama. Bir sinema ya da televizyon görünçlüğünde hiç bir sesin yer almaması durumu. sessiz sinema döneminde filmler baştan sona sessiz olduğu için bu dönemde değerlendirilemeyen ve kullanılamayan özellik. Sinema, televizyon, tiyatro alanlarında kullanılır. Mektup yazmama. Dinginlik. Işıklar ya da levha ile yapılan uyarı. özellikle perde açıldıktan sonra kullanılır. Susunuz uyarısı. Sessizlik. Susma.

Close : Bağlantılı. Çevirmek. Kapamak. Sonuç. Kadans. Yummak (göz). Yakın. Son. Kapanmak. Göğüs göğüse kavga.

Abolish : Lağvetmek. İptal etmek. Ortadan kaldırmak. Bozmak. Feshetmek. Yürürlükten kaldırmak. Durdurmak. İlga etmek. Kaldırmak. Hükümsüz kılmak.

Zounds ingilizce tanımı, definition of Zounds

Zounds kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : An exclamation formerly used as an oath, and an expression of anger or wonder.