Auravision orchid video capture driver türkçesi Auravision orchid video capture driver nedir

  • Auravision-orchid video yakalama sürücüsü.

Auravision orchid video capture driver ingilizcede ne demek, Auravision orchid video capture driver nerede nasıl kullanılır?

Orchid : Mor orkide rengi. Florida eyaletinde yerleşim yeri. Pembe renkli çiçekleri olan, toprak altı yumruları toplanıp haşlandıktan sonra kurutularak toz haline getirilip süt ile birlikte içilen, orchidaceae familyasından orchis, ophrys ve dactylorhiza cinsi türlerine verilen ad. Salep. Orkide. Orkid. Orşid.

Video : Bilgisayar, sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Görüntü. Devinimli görüntülerin kablolar ya da telsiz bağlantısıyla çok uzaklardaki yerlere ulaştırılması ve buralarda izlenebilmesi. (bunu gerçekleştirmek için gerekli başlıca aygıt ve donanımlar alıcı, kablolar, verici, verici dalgalık, alıcı dalgalık, almaçtır. alıcı, aktarılacak konuyu satır satır, nokta nokta tarayarak çözümler. bu çözümlemeye uygun biçimde oluşan televizyon imleri, eşeksenli kablolar ya da verici yayacın verici dalgalığı yoluyla almaca doğru yola çıkarılır. bu ikinci durumda, televizyon imlerini bir taşıyıcı dalga, dalgalığa ulaştırır. bu dalgalığın almaca verdiği televizyon imleri almacın çeşitli katlarından geçerek bir elektron topundan çıkan elektron demeti yardımıyla almacın görüntülüğünde konuyu yeniden kurar. görüntülükteki bu resim, alıcının ereğindeki resmin tıpkısıdır). bir ülkede televizyonu oluşturmak için gerekli kuruluşların tümü, televizyon işleyimi. güzel sanatların bir kolu olarak televizyon sanatı. televizyonu gerçekleştirmek için yapılan çalışmaların tümü, televizyonculuk. bir ülkenin kendine özgü nitelikler taşıyan ulusal televizyonu. Televizyon. Video terminal. Video kaset. Video. Ekran. Sın. Video filmi.

 

Capture : Yansıtmak. Esir etmek. Bilgisayar, hukuk, coğrafya, fizik, nükleer enerji alanlarında kullanılır. Zoralım. Birbirine komşu iki akarsudan birinin, ötekinin yatağını kendisine çevirmesi olayı. Bir nükleer ya da atomik sistemin ek bir parçacık elde ettiği süreç. Ele geçirmek. Esir almak. Özelliğini yitirmeden korumak. Esir alınma.

Driver : Operatör. Haydavcı. Sert yönetici. Makinist. Arabacı. Yöndemci. Etmen. Şoför. Golfte ağaç sopa.