Biff türkçesi Biff nedir

Biff ingilizcede ne demek, Biff nerede nasıl kullanılır?

Biffed : Vurmak. Bıff. Yumruklamak. Am. Vajina. Darbe. Yumruk. Yumruk vurmak. Çarpmak. Yumruk atmak.

Biffies : Tuvalet odası. (britanya ingilizcesi) tuvalet.

Biffing : Yumruklamak. Çarpmak. Yumruk vurmak. Bıff. Yumruk atmak. Vajina. Yumruk. Darbe. Vurmak. Am.

Biffs : Am. Yumruk atmak. Darbe. Çarpmak. Bıff. Yumruk. Vajina. Yumruk vurmak. Yumruklamak. Vurmak.

Biffy : Tuvalet odası. (britanya ingilizcesi) tuvalet.

Bifilm projector : İkili gösterici. İki ayrı boydaki filmi gösterebilen yapıdaki gösterici (örneğin 8 mm ile büyük 8, 8 mm ile 16 mm'lik filmleri gösterebilen gösterici). Sinema, televizyon alanlarında kullanılır.

Bifidobacterium : Bifidobacterium. Gram pozitif, sporsuz, hareketsiz, anaerobik olan, bazı türleri karbondioksitli ortamda oksijene tolerans gösteren bakteri cinsi.

Bifilar : Çift telli.

Bifidus milk : Bazı bifidobacterium türleriyle oluşturulan fermente bir süt ürünü. Bifidus sütü.

Bifida : İki uçlu yaprakları olan.

İngilizce Biff Türkçe anlamı, Biff eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Biff ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Clump : Küme. Ayakkabı pençesi (kalın). Ayak sesi. Kümelemek. Ağır ağır atılan adımların sesi. Kümeye eklemek. Sert adım sesi. İndirmek. Grup.

Slug : İşlenmemiş metal parçası. Tembellik etmek. Beysbol topuna kuvvetle vurmak. Metal kübü. Yama. Negatif kurgusunda eşlemeyi sağlamak ya da çekimlerin gerçek uzunluğunu korumak amacıyla, görüntü ya da ses kuşağının eksik bölümlerinin yerine eklenen kılavuz. çalışma ya da dağıtım eşlemlerinin bozulmuş bölümlerinin yerini almak üzere hazırlanmış parça. Yumruk indirmek. Sert vurmak. Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Birine okkalı bir yumruk atmak.

Pastes : Yapıştırmak.

Beats : Yuvasından çıkarmak (av). Çırpmak. Atmak (kalp). Girişim. Dayak atmak. Yenmek. Dövmek. Çalmak (davul). Volta vurmak.

Fist : El yazısı. Yumruklama. El. Muşta. Girişim. Teşebbüs. Kalecinin topu tutamayacağı durumlarda yumrukları ile uzaklaştırması.

Fadge : Yaramak. Kuku. Arkadaşça yaşamak. Uydurmak. Ayarlamak. Aynı fikirde olmak. Yerine uymak. Yakışmak. Uygun olmak.

Chuff : Kaba adam. Gaz çıkarmak. Yontulmamış tip. Kaba ve duyarsız kimse. Ucuz ve açgözlü kimse. Hödük. Kaba kimse. Yontulmamış hödük.

Clout : Yapıştırmak. İndirmek (argo terim). Çakmak. Etki. Paçavra. Güç. Nüfuz. İndirmek.

Hits : Bulmak. Varmak. Sarsmak. Rastgelmek. Üzmek. Olmak. İsabet ettirmek. Vuruşlar.

Batter : Hırpalamak. Bam güm vurmak. Yıpratmak. Yağ un ve yumurta karışımı hamur. Yağ ve un karışımı hamur. Hasara uğramak. Pasta hamuru. Meyilli olmak (duvar). Süt.

Biff synonyms : ko punch, rabbit punch, counterpunch, sunday punch, sucker punch, knockout punch, jabs, blurting, fists, birches, birched, clumps, blurts, gee, blurt, bunch of fives, brunt, pasted, boxes, give somebody snuff, boff, biffed, clumping, clumped, pasting, buffet, lick, bash, birch, parry, banged, cunt, female genital organ.