Brain abscess türkçesi Brain abscess nedir

  • Beyin absesi.
  • Beyin apsesi.

Brain abscess ingilizcede ne demek, Brain abscess nerede nasıl kullanılır?

Brain : Beynini dağıtarak öldürmek. Akıl. Beyin. Omurgalılarda kafatası içindeki merkezi sinir sisteminin bir bölümü. omurgasız hayvanlarda yutağın ve sindirim borusunun üzerindeki büyük sinir düğümü olan gangliyon, serebrum. Kafa yarmak. Zeki. Beynini patlatmak. Kafasına ağır bir darbe indirmek. Omurgalı hayvanların sinir sisteminin kafatası içinde bulunan merkez bölgesi. omurgasız hayvanlarda yutağın ve sindirim borusunun üzerindeki büyük sinir düğümü olan ganglion. serebrum.

Abscess : Enfeksiyon boyutu eksik. İrinli şiş. Çıban. İrinşiş. Vücudun herhangi bir yerinde oluşan ve çoğu, deride şişkinlik, kızartı, ağrı ve ateşle kendini gösteren irin birikimi, apse, cerahat kesesi, frunkel, fronkül, frunkul, furonkül, irin kesesi, irin şişi. Doku veya organlarda, onların zararına meydana gelen bir boşluk içerisinde ve etrafı sınırlı yerel irin birikimi veya irin kütlesi, irinli şiş. Cerahat kesesi. İrin şişi. İrin kesesi.

Brain cell : Beynin üzerine oturduğu küçük delik. Beyin hücresi.

Brain child : Buluş. Parlak fikir.

Brain damage : Beyindeki onarılamaz hasar. Beynin tedavi edilemeyecek şekilde zarar görmesi. Beynin zarar görmesi. Beyin hasarı.

 

Brain damaged : Beyin hasarlı. Beyninden yara almış. Beyni hasarlı. Beyninde sürekli bir hasar bulunan.

İngilizce Brain abscess Türkçe anlamı, Brain abscess eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Brain abscess ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Cerebral abscess : Serebral apse.