Camomiles türkçesi Camomiles nedir

Camomiles ingilizcede ne demek, Camomiles nerede nasıl kullanılır?

Camomile tea : Papatya çayı.

Camomile : Sarı papatya. Papatya çayı. Almanpapatyası. Papatya. Papatyagiller (compositae) familyasından, kenardaki çiçekleri beyaz, ortadaki çiçekleri sarı renkli, aken tipi meyveleri olan, ülkemizde doğal olarak 50 türü bulunan, çok yıllık, otsu, nadiren çalımsı bitkiler. Öküzgözü.

İngilizce Camomiles Türkçe anlamı, Camomiles eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Camomiles ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Arnicas : Mastıçiçeği. Dağ tütünü. Arnika ilacı. Sığırgözü. Öküzdili. Dağkestanesi. Arnika. Dağtütünü.

Daisy : Çayırgüzeli. İlkbahar çiçeği. Georgia eyaletinde şehir. Pırlanta gibi insan. Margarit. Mükemmel örnek. Nefis şey. Papatyagiller (compositae) familyasından, kenardaki çiçekleri beyaz, ortadaki çiçekleri sarı renkli, aken tipi meyveleri olan, ülkemizde doğal olarak 50 türü bulunan, çok yıllık, otsu, nadiren çalımsı bitkiler.

Herb : Şifalı bitki. Bitki. Yemeklere tat vermek için kullanılan bitki. Toprak üstü gövdeleri genelde yeşil renkli olan ve ikincil kalınlaşmanın olmadığı bitkiler. Nebat. Zayıf veya güçsüz mahkum. Ot. Öneri. Yabani ot.

 

Marguerites : Margrit. Çayır papatyası. Mastıçiçeği. Krizantem.

Marguerite : Krizantem. Mastıçiçeği. Çayır papatyası. Margrit.

White daisy : Mastıçiçeği. Çayır papatyası.

Ox eye daisy : Mastıçiçeği.

Arnica : Dağkestanesi. Arnika. Mastıçiçeği. Sığırgözü. Dağ tütünü. Arnika ilacı. Dağtütünü. Öküzdili.

Camomiles synonyms : chamaemelum, genus chamaemelum, herbaceous plant, anthemis nobilis, chamaemelum nobilis, matricaria, chamomile, chamomel, camomile tea, camomile.