Matricaria türkçesi Matricaria nedir

Matricaria ingilizcede ne demek, Matricaria nerede nasıl kullanılır?

Matrice : Kalıp. Technicolor işleminde renkli filmlerin basımında kullanılan kalıp. Sinema, televizyon alanlarında kullanılır.

Matrices : Kalıp. Rahim. Matris. Kaide. Matrisler. Dölyatağı.

Matricidal : Ana katilliği ile ilgili. Ana katiline ait.

Matricide : Annesini öldürme. Anne katilliği. Anne katili. Anne öldürme. Ana katilliği. Ana katili.

Matricides : Ana katilliği. Anne katilliği. Anne öldürme. Annesini öldürme. Anne katili. Ana katili.

Matriculated : Üniversiteye kayıt olmuş. Okula kaydetmek. Okula kaydolmuş. Üniversite sınavına girmek.

Matriculations : Öğrenci kabulü. Yeterlik sınavı. Öğrenci kaydı. Üniversite giriş sınavı. Üniversite yeterlilik sınavı. Üniversite kabul sınavı. Üniversite sınavı. Kayıt. Kabul sınavı.

Matriculation : Üniversite sınavı. Üniversite kabul sınavı. Kayıt. Öğrenci kaydı. Birdeme giriş sınavı. Öğrenci kabulü. Üniversite giriş sınavı. Yeterlik sınavı. Kabul sınavı. Üniversite yeterlilik sınavı.

Congruent matrice : Eş matris.

Matriculate : Üniversite sınavına girmek. Üniversite üyesi olmak. Okula kaydetmek. Öğrenci olarak kaydedilmek (özellikle üniversiteye). Kaydetmek. Birdeme almak. Üniversiteye kaydolmak. Birdeme girmek.

 

İngilizce Matricaria Türkçe anlamı, Matricaria eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Matricaria ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Camomiles : Öküzgözü. Papatya çayı. Almanpapatyası. Sarı papatya.

Marguerite : Öküzgözü. Krizantem. Çayır papatyası. Margrit. Mastıçiçeği.

Daisy : Çayırgüzeli. Nefis şey. İlkbahar çiçeği. Mükemmel örnek. Papatyagiller (compositae) familyasından, kenardaki çiçekleri beyaz, ortadaki çiçekleri sarı renkli, aken tipi meyveleri olan, ülkemizde doğal olarak 50 türü bulunan, çok yıllık, otsu, nadiren çalımsı bitkiler. Georgia eyaletinde şehir. Pırlanta gibi insan. Margarit.

Marguerites : Krizantem. Margrit. Öküzgözü. Mastıçiçeği. Çayır papatyası.

Compositae : Tek büyük bir çiçekmiş gibi görünen ama aslında küçük çiçekler kümesi şeklinde çiçekler açan bir bitki. Bileşikgiller.

Camomile : Papatya çayı. Almanpapatyası. Öküzgözü. Sarı papatya. Papatyagiller (compositae) familyasından, kenardaki çiçekleri beyaz, ortadaki çiçekleri sarı renkli, aken tipi meyveleri olan, ülkemizde doğal olarak 50 türü bulunan, çok yıllık, otsu, nadiren çalımsı bitkiler.

Chamomile : Sarı papatya. Almanpapatyası. Öküzgözü.

Matricaria synonyms : matricaria chamomilla, asterid dicot genus, sweet false chamomile, asteraceae, family asteraceae, german chamomile, wild chamomile, family compositae, pineapple weed, matricaria matricarioides, genus matricaria, aster family, rayless chamomile, matricaria recutita.