Caption stand türkçesi Caption stand nedir

  • Sinema, televizyon alanlarında kullanılır.
  • Çizi gerecini, alıcının düzeyinde tutan destek.
  • Çizi desteği.

Caption stand ingilizcede ne demek, Caption stand nerede nasıl kullanılır?

Caption : Bilgisayar, sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Ünvan. Çizi. Manşet atmak. Altyazı koymak. Manşet. Altyazı. Manşet başlık. Yazı. Görüntüde yer alan, fakat görünçlüğün bir parçası olmayan her çeşit yazıyı anlatır terim.

Stand : Gitar, sinema, televizyon, veterinerlik alanlarında kullanılır. Çekilmek. Dikilmek. Ayakta durmak. Gitar sehpası. Büret ve diğer cam malzemelerin tutturulması için metalden yapılmış, ayak ve çubuk kısmından ibaret laboratuvar malzemesi. Alıcı ya da göstericinin çalıştırılması sırasında sallanmamalarını sağlamak amacıyla kullanılan üç ayaklı destek. Devam etmek. Ismarlamak. Sineye çekmek.

Caption board : Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Başlık kartonu. Bir film adının, telvizyon izlencesinin alıcıyla saptanması için yazıldığı karton.

Caption buttons : Resim yazısı düğmeleri. Çubuk düğmeleri.

Caption card : Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Çizide kullanılan karton; ölçün boyutu 10x12 inçtir (30,48x25,40 cm). Çizi kartonu.

Caption label : Resim yazısı etiketi.

İngilizce Caption stand Türkçe anlamı, Caption stand eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Caption stand ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Easel : Ressam (takımyıldızı). Şövale. Ressam sehpası. Sehpa.