• Kadınlara düşkün erkek.
 • Giovanni jacopo casanova (1725-1798).
 • Bir çapkın.
 • İtalyan maceracı ve yazar.
 • Çapkın.
 • Bir soyadı.
 • Büyük aşık.
 • Kazanova.

Casanova ile ilgili cümleler

 

English: The founder of Facebook, Mark Zuckerberg, is almost a casanova.
Turkish: Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg neredeyse bir kazanova.

Casanova ingilizcede ne demek, Casanova nerede nasıl kullanılır?

Giovanni jacopo casanova : Casanova (1725-1798). İtalyan serüvenci ve yazar.

Casantranole : Rhammus pushiana ağacının kabuğundan elde edilen, farmakolojik olarak uyarıcı ve ishal yapıcı olarak kullanılan antrokinon türevi bir glikozit. Kazantranol.

Casa : Ev (ispanyolca'da).

Casaba : Kavun. Sarı kavun türü. Kış kavunu. Bir tür kış kavunu.

Casaba melon : Kış kavunu. Kavun. Bir tür kavun.

Casablanca conference : 1944 yılında düzenlenmiş olan ve ortadoğu'da ekonomik projeler ve ilerleme konularını kapsamış olan konferans. Winston churchill ile franklin delano roosevelt arasında 1943 yılında yapılmış olan konferans. Kazablanka konferansı.

Casabas : Sarı kavun türü. Kavun. Kış kavunu.

Casas : Ev (ispanyolca'da).

Casablanca : Kazablanka. Humphrey bogart ve ıngrid bergman'ın rol aldıkları ünlü bir film (1943). Kuzeybatı fas'ta bir liman şehri.

İngilizce Casanova Türkçe anlamı, Casanova eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Casanova ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Abbott : Bir erkek ismi. Teksas eyaletinde şehir. Bir erkek adı.

Chaser : Cila. Avcı uçağı. Hovarda. Diş açma bıçağı. Kötü film. Kovalayan. Takipçi. Hafif içki. Hiçbir sanat değeri taşımayan, düşük nitelikte film; başarısız film.

Abu : Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Asya yayın birliği. Asya ile büyük okyanus ülkelerinin radyo-televizyon kuruluşlarını bir araya getiren birlik.

Adalbert : (1000-1072) alman başpiskopos. Kuzeybatı almanya'daki breneb eyaletinin başkenti. Bir erkek adı. (956-997) prag piskoposu.

Amorists : Kadınların sevgilisi. Aşık.

Ade : George ade (1866-1944). Amerikan mizahçı ve oyun yazarı.

Abravanel : Bir erkek adı (ibranice). Abarbanel. İber yarımadası'nda yaşayan en eski ve en köklü musevi ailelerden biri.

Debauchee : Hovarda. Zampara. Çapkın kimse. Uçarı.

Corinthians : Eğlence peşinde koşan zengin delikanlı. Korint. Zampara. Güney yunanistan'daki antik korint kenti ve onunla ilgili olan. Pleyboy. Yeni ahit kitaplarından biri. Safa pezevengi. Korint biçemiyle ilgili. Sosyete erkeği.

Casanova synonyms : giovanni jacopo casanova de seingalt, casanova de seingalt, adamson, abidal, abernathy, beggared, womaniser, beggaring, abandoned, corinthian, abaya, abderhalden, abegg, abdel, cyprian, philanderers, abramovitch, womanizers, giovanni jacopo casanova, abou hatzira, debauchees, addison, arch, chasers, danglers, abargil, amorist, dangler, philanderer, womanizer.

Casanova ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Casanova kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Casanova ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Casanova anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Casanova ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

 • Difüzyon: DİFÜZYON (YAYINMA) OLAYI Ne demek? Farklı yoğunlukta iki ayrı fazda bulunan iki madde moleküllerinin birbiri içine yayılması...
 • Endikasyon: İki anlamı vardır. Herhangi bir hastalığa ilişkin izlenmesi gereken tedavi yöntemlerini ve tedavi içindeki sürecin gidişati...
 • Ekosistem: Ekosistemdeki bozulmaların çevreye etkileri nelerdir? Ekosistemdeki bozulma bir bütün olan çevrenin yapı ve işleyişini olumsu...
 • Ekosistem: Ekosistemlerin belirgin özelikleri nelerdir? Bir ekosistem biyosferin, bir bölümü ya da parçasıdır ; büyüklüğü ya da geni...
 • Yolantı: ..yolantı kelimesi YOLAK veya ( dağda ) patikadan çok farklı değil sanırım....( muğla ) yerkesikde patika az kullanılır..b...