Containerful türkçesi Containerful nedir

  • Kap dolusu.

Containerful ingilizcede ne demek, Containerful nerede nasıl kullanılır?

Container file : Konteynır dosya. Kap kütüğü. Konteyner dosya.

Container merge : Kap birleştirme. Kapsayıcı birleştirmesi.

Container ship : Konteyner gemisi. Konteynır gemisi.

Container transportation : Konteyner taşımacılığı. Deniz ve kara taşımacılığında malların çelik kaplarla taşınması.

Full container load : Komple bir konteynırlık yük.

Primary container : Birincil kap.

Destination container : Hedef kabı.

Glass container : Cam kap.

Carburizing container : Karbonlama kutusu.

Acid container : Kuvvetli asitlerin taşınmasında kullanılan cam veya toprak kap. Asit kabı.

İngilizce Containerful Türkçe anlamı, Containerful eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Containerful ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Pitcher : Sürahi. Atıcı (top). Kulplu kana. İbrik. New york eyaletinde yerleşim yeri. İlişkide aktif olan eşcinsel. Aktif eşcinsel. İbrik şeklinde yaprak. Maşrapa. Aktif eş cinsel.

Basin : Geniş kase. Çanak. Havza. Koy. Yerkabuğunda oluşan basıklık. Lavabo. Küvet. Kap. Leğen. Funda.

Bin : Tımarhane. Küçük depo. Kömürlük. Tahıl saklamak için kullanılan kap. Bidon. Kutu. Çöp kutusu. Bilgisayar, sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Sepet. Çöpe atmak.

 

Sackful : Çuval dolusu.

Thimble : Baca deliği ağızlığı. Dikiş yüksüğü. Rodensa. Halatların ucunda bağlantı yeri oluşturmak ve aşınmalarını önlemek amacıyla kasalara takılan demir kelepçeler. Baga. Radansa. Koşum yüreği. Kablo çarığı. Yüksük. Radansa (gemi).

Tubful : Tüp dolusu. Fıçı dolusu. Varil dolusu.

Case : Durum. Kılıf. Husus. Ciltlemek. Sandık. Örnekolay. Hukuksal olay. Sorun. Çanta. Yerine koymak (kasa veya kılıf vb).

Basinful : Tas dolusu. Leğen dolusu.

Tablespoonful : Servis kaşıgı dolusu.

Basket : Küfe. Sepetlemek. Balon sepeti. Pota. Sepettopunda sayı yapılacak yer. bu, 0,45 metre çapında demir bir çember olup altında bir ağ asılıdır. çember ile ağ bir sepet biçimindedir. sepettopu oyununu bulan amerikalı profesör james naismith, oyunu, önce öğrencilerine kağıt sepetleriyle oynattığından oyun bu ad ile anılmıştır. İnce kamış, söğüt dalı, hayıt, tel ve plastikten örme veya geçirme biçimiyle yapılandırılmış çeşitli biçimde oluşturulan yapıtlar olup genellikle iç sularda kullanılan, balığın içerisine girmesini sağlayan bir kapısı veya huni biçiminde bir giriş yeri bulunan, içine çekici yem konan, balıkların bir kez girdikten sonra çıkamayacağı biçimde yapılandırılmış tuzaklar. Sepet. Sepet örgüsünden yapılmış şey. Sele.

Containerful synonyms : pitcherful, dessertspoonful, pipeful, binful, kegful, mugful, dustpanful, caskful, indefinite quantity, shoeful, caseful, headful, kettleful, skepful, dessertspoon, barnful, cartonful, teacupful, keg, barrow, crate, mug, jug, bottle, cask, tablespoon, can, capfuls, pailful, teaspoonful, shovelful, roomful, barrel.