Femme fatale türkçesi Femme fatale nedir

  • Baştan çıkaran kadın.
  • Ölümcül veya baştan çıkartıp ayartan kadın.
  • Vamp kadın.
  • Baştan çıkarıcı kadın.
  • Kadın baştan çıkarıcılığı (fransızca).

Femme fatale ingilizcede ne demek, Femme fatale nerede nasıl kullanılır?

Femme : Eş. Karı (fransızca). Kadın.

Femme de chambre : Oda hizmetçisi.

Femmes : Karı (fransızca). Eş. Kadın.

İngilizce Femme fatale Türkçe anlamı, Femme fatale eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Femme fatale ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Temptress : Baştan çıkarıcı.

Temptresses : Baştan çıkaran kimse. Baştan çıkarıcı.

Vamped : Müziğe eşlik etmek. Basit ve notasız eşlik. Şuh kadın. Vamp. Yamalamak. Yamalık. Baştan çıkartmak (erkeği). Saya. Doğaçlamadan çalmak.

Sirens : Denizkızı semendergiller. Büyüleyici kadın. Deniz kızı. İki yaşamlılar (amphibia) sınıfının, kuyruklu iki yaşamlılar (urodela) takımından, hem solungaçları hem de akciğerleri olan, art bacakları olmayan türlere sahip bir familya. Siren. Semender.

Siren : Semender. Çekici ve tehlikeli kadın. Büyüleyici güzellikte bir kadın. Siren. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Canavar düdüğü. Denizkızı. Alarm. Deniz kızı.

Vamping : Müziğe eşlik etmek. Yamalık. Şuh kadın. Baştan çıkarmak. Baştan çıkartmak (erkeği). Saya. Doğaçlamadan çalmak. Vamp. Yamalamak. Basit ve notasız eşlik.

 

Vamp : Eşlik etmek. Şuh kadın. Basit ve notasız eşlik. Cinsel çekiciliği olan, fakat hiçbir değer duygusu, acıması olmayan, kendisine tutulan erkeklerin yok olmasına yol açan kadın. bu çeşit kadınları canlandıran yıldız. Maceraperest kadın. Cselinçekiciliği olan, ama hayranlarını mahveden kadın tipi. Müziğe eşlik etmek. Uğursuz kadın. Kunduraya yüz takmak.